>
Як підвищити безпеку на складі

Як підвищити безпеку на складі

Забезпечення безпеки на складському об’єкті може здатися вкрай важким завданням – тут необхідно враховувати безліч нюансів і передбачити як проникнення сторонніх і крадіжки, так і захист даних, систему контролю доступу для співробітників, відеоспостереження, моніторинг пересування вантажів і пожежну безпеку. Без комплексного підходу до питання вирішити завдання неможливо!

Сьогодні склад – це автоматизований логістичний центр, оснащений за останнім словом техніки, завдяки чому використовувати його для зберігання вантажів стає по-справжньому зручно.

Ось два основні пункти, які дозволять зробити використання складу більш безпечним.

1. Захистіть периметр

Це найважливіший принцип, застосовувати який необхідно при будь-якій площі складу й будь-яких вантажах, що там знаходяться. І в тому числі, коли склад має велику прилеглу територію, і у разі розміщення у відділенні від інших об’єктів. Периметр складу повинен охоронятися, мати контрольовані входи і в’їзди.

Можна використовувати магнітні картки, біометричний доступ, кодові замки й інші засоби. Головне, щоб система контролю доступу працювала в онлайн-режимі й збирала усі дані – згодом їх можна аналізувати. Крім того, за допомогою електронної системи контролю доступу власник бізнесу або співробітник служби безпеки підприємства може контролювати доступ до об’єкту в онлайн-режимі, блокуючи двері при виявленні порушника.

Такі системи використовуються для контролю доступу сторонніх і співробітників на територію, в будівлю або його окремі приміщення й можуть бути інтегровані в ряд інших комерційних рішень безпеки – наприклад таких, як CCTV, підвищуючи загальну ефективність задіяних заходів безпеки.

Окрім СКУД, захист складу припускає і участь професійної охорони для перевірки документів в’їжджаючого та виїжджаючого транспорту, співробітників і клієнтів підприємства, систематичного обходу території та охорони в нічний час.

2. Використайте облаштування безпеки

Датчики руху – відмінне рішення, щоб спростити роботу охорони, коли територія погано продивляється або має велику площу. Виявлення руху може стати основою системи безпеки, оскільки вона миттєво інформує співробітників охорони про проникнення на об’єкт, дозволяючи визначити, де саме воно сталося.

При фіксації руху датчик надсилає сигнал на панель управління системи безпеки, а потім відправляється в центр моніторингу, після чого операторові залишається лише направити за місцем співробітника безпеки для затримання порушника. Працювати такі датчики можуть цілодобово, забезпечуючи постійний захист складу або його конкретних об’єктів.

Додатково можна впроваджувати й інші пристрої. Наприклад, датчики виявлення розбиття скла та відкриття дверей.

Уверх