>
Як підвищити безпеку на парковці

Як підвищити безпеку на парковці

Для забезпечення безпеки підходять усі методи, проте коли мова заходить про парковку, виникають труднощі, адже доступ сюди має відразу безліч людей. В той же час узабезпечити цю територію можна навіть без особливих фінансових витрат.

Головне, щоб кожен, хто користується парковкою, почував себе у безпеці, коли залишає або сідає в автомобіль. Цей ризик підвищується у вечірні й нічні години, коли опускається темрява або якщо територія не продивляється. Злочини, які можуть статися на парковці, можуть бути найрізноманітнішими – від вандалізму та ушкодження автомобіля до крадіжки речей з салону або багажника й навіть насильницького нападу з метою пограбування.

Існує ряд заходів, які дозволять узабезпечити парковку.

1. Підвищення безпеки за допомогою охорони

Укладення договору з охоронним агентством, встановлення постів охорони та систематичних обходів території значно знижує ризик скоювання злочинів. Ефективність сторожів невисока, тоді як професійний охоронець, що має необхідні фізичні дані та підготовку, здатний діяти у будь-якій критичній ситуації.

Для забезпечення безпеки необхідно підібрати правильну кількість охоронців – залежно від площі території, адже навіть натренований фахівець не зможе ефективно охороняти велику парковку.

2. Сучасна система відеоспостереження

На жаль, багато автостоянок як і раніше покладаються на застарілі системи відеоспостереження, і якщо й мають камери, та невелику їх кількість або які практично не здатні працювати в нічний час й передавати чітку картинку.

В будь-якому разі навіть сама наявність камер відеоспостереження здатна відлякати потенційних злочинців, а якщо вони будуть поставлені в потрібних місцях і працювати так, як треба, вони дозволять вчасно помітити небезпеку і запобігти злочину.

Сучасні інтелектуальні камери можуть ідентифікувати особу злочинця і попереджати про це співробітників служби безпеки.

3. Хороше освітлення

Погане освітлення на парковці є своєрідним запрошенням для злочинців, пропонуючи їм робити тут все, що їм хочеться. Тому інвестиції у безпеку повинні в обов’язковому порядку враховувати якість освітлення. Хороше освітлення знизить ризик злому транспортних засобів!

Обгороджування по периметру, система контролю доступу, професійна охорона і освітлення – усе це зробить парковку зручною та безпечною!

Уверх