>
Якою має бути охорона на вході

Якою має бути охорона на вході

Послуги консьєржа не завжди розв’язують питання з безпекою, адже послуги цього працівника зовсім інші й ніяк не пов’язані з ризиками, а тому в більшості випадків його доцільно замінити на професійного охоронця.

охорона на входіСпівробітник агентства безпеки на стійці реєстрації зосереджений на протоколах управління відвідувачами – саме він першим зустрічає клієнтів, а тому має бути готовим до будь-яких позаштатних ситуацій. Такий фахівець може перевіряти запрошення та квитки, реєструвати постояльців, координувати сервіси, а також стежити за безпекою будівлі та людей, які в ній перебувають.

Сотні відвідувачів і гостей щодня можуть входити у вашу будівлю – деякі з них можуть становити загрозу для безпеки. Професійні охоронці навчені виявляти потенційні загрози та запобігати збиткам, а не реагувати на неприємності вже за фактом, коли занадто пізно.

Організоване реагування на надзвичайні ситуації

На жаль, іноді ситуація перетворюється на надзвичайну подію протягом кількох секунд. Правильно реалізовані протоколи протидії загрозам та евакуації можуть врятувати сотні життів.

У кожному конкретному випадку (задимлення, пожежа, стихійне лихо або теракт) протоколи дії охоронців повинні бути різними, а найголовніше – вони повинні знати, як саме діяти, щоб збиток від того, що відбувається, був якомога меншим. На відміну від простих консьєржів професійні охоронці навчені протидії загрозам, готові до них і фізично, і психологічно.

Моніторинг відеоспостереження

Усе, що відбувається всередині та зовні будівлі, має контролюватися й аналізуватися. Отримуючи відеодані, охоронець завжди обізнаний і готовий до відбиття загроз, а тому для підвищення безпеки, крім поста охорони, необхідно потурбуватися і про встановлення сучасної системи відеоконтролю.

Професійні охоронці навчені роботі з передовими системами відеоспостереження, використовують всі їхні переваги й будуть готові до будь-яких подій! Нещасні випадки, травми і злочини можуть статися в будь-який момент, тому професійна реакція має важливе значення.

Професійні охоронці навчені реагувати на будь-які виклики, запобігаючи потенційним збиткам і травмам, й від того, як вони працюють, багато в чому залежить і імідж компанії!

Уверх