>
Як убезпечити свій будинок? Cистема захисту | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

Як убезпечити свій будинок? Cистема захисту

Парадні двері – це вхід в будь-який будинок. Тому саме з неї і повинна починатися безпеку.

Найпопулярніші засоби:

  • Надійна дверна коробка.
  • Подвійні металеві двері. Навіть якщо у вас немає нічого цінного, за такими дверима ви будете почувати себе спокійно і впевнено.
  • Два різних замку на двері. Вони повинні бути різні по конструкції.
  • Сигнальнальний ланцюг або спеціальний замок в двері.
  • Газовий балончик між дверима. Коли грабіжник намагається розрізати ланцюг спеціальними кусачками, балончик розпорошує йому в обличчя їдким речовиною.
  • Спеціальні петлі, які запобігають підняття двері. Це завадить зловмисникам зняти її.
  • Панорамне вічко на двері.
  • Домофон з монітором і декількома вуличними камерами. Одна з них повинна показувати що відбувається перед дверима, інша буде бачити, ховається хтось за рогом. Розмовляти з незнайомцями потрібно через домофон.

Наступне важливе місце, це вікна. Встановіть решітки або жалюзі на вікнах. Це особливо відноситься до тих, хто живе на нижніх поверхах. Жалюзі звичайно не врятують від злодіїв, але вони дозволять сховатися від чужого спостереження.

Зараз є вікна, які практично неможливо зламати. Їх рами виготовляють з ударопрочной стали і вставляють в них броньоване скло, яке нічим не відрізняється від звичайного.

Увечері закривайте вікна щільними шторами. Таким чином ні хто не зможе спостерігати за вами.

Записуйте всі розмови!

Домашній телефон необхідно обладнати записуючим пристроєм. Крім того, має бути безперебійне з’єднання зі службою безпеки.

Встановіть приховані відео і аудіо системи в будинку. Вони будуть записувати все, що відбувається всередині. Тоді буде можливість проаналізувати інциденти, якщо в ваш будинок все ж потраплять зловмисники.

Встановіть сигналізацію, яка не тільки передає сигнал в службу охорони, а й голосно звучить в самій квартирі.

Досить дешевий, але дієвий спосіб – розміщення на будинках або сходових майданчиках муляжів відеокамер. Вони виглядають дуже ефектно, оснащені світловими індикаторами і навіть можуть переміщатися з одного боку в бік, як ніби сканують площу.

На сходах або в коридорах, за якими можуть ховатися зловмисники, не повинно бути сторонніх предметів. Переконайтеся, що сходовий проліт добре освітлений вночі.

Підвали і стелі в житлових комплексах завжди повинні бути замкнені. Ключі від них повинні бути у людини, якій довіряють всі мешканці.

Іноді один з власників може втратити ключ від дверей. Звичайно, ця проблема вирішувана. Але в такій ситуації ні в якому разі не слід залишати все як є. Замки потрібно швидко міняти! Часто ключі просто крали для подальшого використання.

Якщо ви живете в приватному будинку, тут в сфері безпеки є особливі функції. Перш за все, необхідно зберегти хороше освітлення місцевості. Всі доріжки, що ведуть до будинку, повинні бути освітлені. На додаток до висвітлення будуть корисні механічні або магнітні датчики. Вони дуже чутливі до вібрації або удару. Ці датчики можуть бути розташовані не тільки на стінах будинку, але також на сусідніх деревах, чагарниках, електричних стовпах.

Уверх