>
Коли сім'ї потрібен охоронець?

Коли сім’ї потрібен охоронець?

Безпека – особлива цінність, якою ніколи не буває мало. При щонайменшому ризику її важливість зростає в рази. Якщо ви відома людина, артист або політик, досягли успіхів у бізнесі, виграли у великій лотереї або просто чимось виділилися, це може стати причиною підвищеної уваги з боку суспільства, а тому вимагає відповідних заходів захисту.

Існує безліч ризиків: можна стати жертвою пограбування або насильства, грабіжники можуть викрасти члена сім’ї й вимагати викуп, а недоброзичливці – увірватися в будинок. Якщо ви турбуєтеся про свою безпеку і безпеку своєї сім’ї, слід скористатися послугами професійної охорони.

Ось три питання, які допоможуть визначити, чи потрібен вам захист охоронця:

  1. Оцінка місця проживання: благополучне / неблагополучне місто, район, вулиця, будинок.
  2. Оцінка статусу: чи знають люди, хто ви, чи вважаєте себе багатим, як оточення відноситься до вас?
  3. Коло спілкування: з якими небезпеками ви стикаєтеся, які люди будуть там, куди ви вирушаєте?

Якщо ви в небезпеці, ваші діти також можуть наражатися на ризик. І тут слід розуміти, що положення людини завжди впливає і на його дітей. Якщо ви підозрюєте, що наражаєтеся на ризик, це означає, що на не меншу небезпеку наражається і ваша сім’я.

Коли дітям може знадобитися охоронець

Послуги охоронця – цілком буденна річ. Багато сімей користуються послугами співробітників агентств безпеки. Така людина здатна захистити від багатьох загроз, включаючи папрарацці, спроби пограбування або викрадення. Потрібен такий захист і дітям, які через діяльність або статус своїх батьків часто стають об’єктами інтересу громадськості.

Обізнаність громадськості про місцезнаходження дитини – це небезпека, яку не можна ігнорувати! Дорога до школи і повернення додому, похід до магазину чи звичайна прогулянка… Якщо є хоча б найменший ризик, що дитині загрожує небезпека, залишатися наодинці їй не можна! Окрім спроб пограбування або викрадення, особистий охоронець допоможе уберегти дітей від нещасних випадків, супроводжуватиме, оберігаючи від усіх можливих небезпек і стане надійним помічником і захисником в складних ситуаціях!

Також тут важливо, щоб охоронець мав відповідну підготовку або досвід роботи у сфері захисту дітей. У більшості випадків це означає, що вони порозуміються з дитиною, налагодять контакт і викличуть довіру, що в свою чергу дасть почуття захищеності.

Уверх