>
Як узабезпечити бізнес від COVID-19

Як узабезпечити бізнес від COVID-19

Потреби кожного підприємства унікальні, й їх система безпеки має бути налагоджена так, щоб вирішувати конкретні завдання, а не бути віртуальною. У зв’язку зі всесвітньою пандемією це питання актуальне як ніколи.

Під час COVID багато українських підприємств зіткнулися з множиною перешкод: від неможливості контактувати з партнерами по бізнесу (фізичні зустрічі та перемовини) до управлыння компанією (збори акціонерів для прийняття бізнес-рішень) і перейняття досвіду (участь у конференціях регіонального й міжнародного рівня). На додаток до цього різкий спад виробництва й продажів привів до значної втрати доходу. А підприємства, які тимчасово закривають свою діяльність, трохи згодом зовсім зникають, так і не переживши пандемію.

бізнес COVID-19Багато в чому умова виживаності компанії під час пандемії – це наслідування нових протоколів безпеки. Причому тут йдеться не лише про виконання нових вимог до медичного обстеження працівників, вакцинації та підтримки рекомендованої дистанції в цехах (вважається, що відстань між робочими місцями має бути не менше 1,5 метра), але і в переході бізнесу в онлайн-простір.

По-перше, це видалений контроль. Впровадження системи відеоспостереження з функцією видаленого управління дозволяє власникам бізнесу стежити за персоналом і роботою устаткування без необхідності знаходитися на місці.

Видалений доступ дозволяє зберігати дані на носії або в хмарному сховищі й пізніше переглядати кадри з камер, оцінюючи потік клієнтів, швидкість і якість робочого процесу або обслуговування. Завдяки відеокамерам керівник компанії може переконатися, що увесь його бізнес знаходиться під контролем, йому ніщо та ніхто не погрожує.

З’являється необхідність впровадження нових цифрових технологій і протоколів безпеки. Наприклад, все частіше встановлюються інтелектуальні системи безпеки з різними датчиками, здатні вчасно розпізнати людину з високою температурою, не пустити її на підприємство та не допустити зараження колег. Вимога перевіряти відвідувачів, перш ніж вони зможуть увійти до будівлі, здатне призупинити поширення пандемії!

Крім того, якщо стане відомо, що якийсь співробітник або клієнт компанії захворів або контактував з іншою людиною, хворою на COVID, то в цьому випадку можна буде використати відеоспостереження, щоб визначити тих, хто ще міг бути заражений.

Ну і, нарешті, останнє. Багато компаній по всій країні переводять співробітників на видалену роботу, щоб зменшити поширення COVID. Разом з підвищенням фізичної безпеки на прохідній це стає відмінним вирішенням питання!

Уверх