>
Як зробити камери відеоспостереження непомітними

Як зробити камери відеоспостереження непомітними

Увага до питання безпеки і захисту будинку завжди має бути максимальною: необхідно продумати усі нюанси, і один з таких – маскування камер відеоспостереження.

Чи треба приховувати камери, слід вирішувати у кожному конкретному випадку. Іноді це, навпаки, зіграє в мінус, а іноді дасть важливу інформацію при розслідуванні злочину. У будь-якому випадку, переваги у маскування камер є, і їх немало.

скрыть камеры видеонаблюденияОдин з найбільш очевидних недоліків не прихованої системи відеоспостереження – це ризик їх ушкодження зловмисниками. Сьогодні зломщики дуже добре розбираються в технологіях, що дозволяє їм обходити системи безпеки, перехоплювати сигнал або ушкоджувати їх на відстані. Коли камер не видно, злочинці вирішують, що їх немає, й діють з меншою обережністю. В результаті їх простіше опізнати та знайти.

Другий нюанс – це естетичність простору. Іноді наявність камер істотно впливає на зовнішній вигляд будинку – як інтер’єру, так і екстер’єру. І якщо вас дуже турбує, як виглядатиме об’єкт, то приховання системи відеоспостереження – відмінне рішення ситуації.

Кращі способи приховати камери відеоспостереження

Є декілька відмінних способів приховати камери як в приміщенні, так і на вулиці. Ось деякі варіанти:

1. Встановлення компактних, невеликих камер

Це, звичайно, не шпигунські камери, але щось дуже схоже. З розвитком техніки з’явилося багато пристроїв, які в 2-3 рази менше камер п’ятирічної давнини. Користуватися ними набагато зручніше, вони практично непомітні навіть без всяких хитрощів. Вибір цього варіанту дозволить докладати менше зусиль, оскільки вам більше не треба витрачати час і увагу, щоб все виглядало так, ніби їх взагалі немає.

2. Використання ландшафту

Відмінний спосіб приховати встановлені по периметру відеокамери – це розмістити їх в правильних, непомітних місцях, замаскувати під навколишній простір. Вирішить ситуацію навіть банальна псевдо-шпаківня!

Зовні і усередині будинку є безліч предметів, які можуть слугувати укриттям для камер. Їх можна сховати серед рослин, розсипу каменів, замаскувати під лампочку.

3. Камуфляж для відеокамер

Разом з використанням елементів ландшафту можна попрацювати і безпосередньо з самими корпусами камер. Досить просто змінити їм скін. Це може бути як тонкий чохол або кожух, що повторює форму камери, пофарбований в спеціальний колір, так і плівка, яка наклеюється на камеру.

Наприклад, якщо камера встановлюється на дерево, їй можна надати колір кори, а якщо в кущах – хакі забарвлення. Стельові камери можна обклеїти білою плівкою – так вони стануть практично невидимими.

Попри те, що деякі камери відеоспостереження в приміщенні і на відкритому повітрі в цілому легко приховати, все ж існують проблеми. Наприклад, дроти. Їх теж необхідно приховувати. Якщо ви знаєте, що зробити з проводкою, щоб вона не впадала у вічі – тоді все гаразд. Якщо ні – тоді краще купити безпровідні камери.

Уверх