>
Які аксесуари потрібні для системи відеоспостереження

Які аксесуари потрібні для системи відеоспостереження

Система відеоспостереження – це не лише камери та відеореєстратори, але й різні об’єктиви, роз’єми та перехідники. Вони сполучають прилади відеоспостереження й покращують роботу системи.

Аксесуари для відеоспостереження допомагають системі працювати безперебійно, а самій системі безпеки бути зручною для користувача.

Об’єктиви потрібні для підвищення якості зображення. Від такого вибору залежить функціональність самої відеокамери. Вони бувають широко- та вузькоугольні, з певним кутом огляду, а також монофокальні, варифокальні та трансфокальні.

Роз’єми та перехідники сполучають кабелі та допомагають підключати додаткове устаткування до системи відеоспостереження. Надійне з’єднання дозволить передавати відеосигнал на пристрої без зниження якості.

Блискавкозахист потрібен для захисту електромережі та безпеки сигналу. Під час грози електромагнітні наведення, електростатичні поля й струми негативно впливають на електромережу й можуть вивести її з ладу. Встановлення блискавкозахисту дозволить приладам працювати без перебоїв навіть у найстрашнішу грозу!

Прилади відеообробки призначені для роботи в тих системах, які містять відеокамери, монітори, реєстратори й інші пристрої. До таких приладів відносяться перетворювачі сигналу, відеомодулятори та підсилювачі.

Облаштування телеметрії потрібні для отримання, перетворення та передачі інформації, а також реєстрації вимірювальної інформації. Такі прилади дозволяють контролювати різні об’єкти на відстані.

Тестери відеосигналу допомагають в діагностиці й налаштуванні устаткування системи відеоспостереження. Налаштування також проводять за допомогою комп’ютера, проте спеціалізовані тестери більш зручніші й мають розширений функціонал.

Кронштейни та термокожухи – перші фіксують камеру й запобігають ушкодженням, а останні захищають від низьких температур, дощу та снігу.

ІЧ-прожектори встановлюють в місцях, де немає повноцінного освітлення. З додатковим освітленням легше побачити об’єкти в зоні роботи відеокамери.

Окрім цього, до аксесуарів слід віднести монітори, блоки живлення, жорсткі диски й інші пристрої, необхідні для роботи системи відеоспостереження. Аксесуари вигідно доповнюють систему відеоспостереження, дозволяють створити повноцінну систему безпеки на будь-якому об’єкті. Вважається, що ці пристрої необов’язкові, й їх можна придбати пізніше, але, якщо не продумати кожну дрібницю при встановленні відеоспостереження, навіть дороге устаткування буде неефективним.

Уверх