>
Які датчики потрібні для системи безпеки

Які датчики потрібні для системи безпеки

Датчики – обов’язковий елемент системи безпеки. Вони дозволяють контролювати рух, звук, температуру, дим або витік газу. Це багатофункціональні пристрої, які можуть одночасно контролювати відразу декілька параметрів.

Основна перевага сучасних датчиків полягає в тому, що сигнал поступає не лише на пульт управління служби безпеки, але й на мобільний пристрій відповідальної особи (власника приміщення) відразу ж після виявлення небезпечної події.

Пристрої для системи безпеки бувають снайрізноманітніших видів: датчики руху, відкриття дверей, розбиття скла, виявлення газу, диму, води, вібрацій й інші.

Датчик вібрації – високочутливий прилад, який реагує на будь-які, навіть незначні вібрації поверхні. Активно застосовується для охорони будівель.

Датчик затоплення – сповіщає про витік води з водопроводу, опалювальної системи, каналізації. Пристрій підключається через кабель або мережу і швидко реагує на витік води. Деякі системи можуть самостійно перекривати воду.

Датчик газу – сигналізує про витік газу, реагує на підвищення рівня чадного газу в приміщенні. При підвищенні концентрації газу в повітрі пристрій видасть звукове попередження й відправить повідомлення на телефон або комп’ютер власника.

Пожежні датчики, датчики температури і задимлення – визначають рівень концентрації диму в повітрі або підвищення температури. В той час, як датчик диму реагує на рівень задимлення, температурні оповіщають про перевищення температурного порогу або швидкості підвищення температури в приміщенні. Такі пристрої дозволяють ще на ранній стадії усунути займання і евакуювати людей. Це надійний спосіб уникнути пожежі.

Датчик руху – універсальний пристрій, який визначає переміщення об’єктів по території. У ньому встановлена оптична система, яка дозволяє виявляти переміщення людей в радіусі дії датчика. Такі прилади встановлюють в декількох місцях будинку, офісу або підприємства.

Датчики системи безпеки дозволяють захистити приміщення від безлічі непередбачених ситуацій: пожежа, витік газу і води, проникнення зловмисника або пожежа. Спектр застосування таких пристроїв досить широкий: вони встановлюватися на складах, в школах, дитячих садах, виробничих підприємствах, офісах, ресторанах, квартирах і заміських будинках. Це ефективне устаткування, яке забезпечує належний рівень безпеки!

Уверх