>
Яким компаніям потрібні охоронці?

Яким компаніям потрібні охоронці?

Професійні охоронці необхідні будь-якому бізнесу, приватним і державним підприємствам, виробництвам, складам і сервісам. Існує безліч компаній, які повинні вирішувати питання безпеки співробітників і активів – і найкращим варіантом буде скористатися послугами агентства безпеки.

Розглянемо найпоширеніші типи компаній, які можуть отримати вигоду з найму охоронців.

Фінансові організації

охоронціНе дивно, що компанії, які надають фінансові послуги (банки і кредитні організації), вимагають найвищого рівня захисту. Їм потрібна безпека не тільки для захисту грошей і цінностей, але й для забезпечення безпеки співробітників, а також для запобігання крадіжкам самими співробітниками.

Часто спроби пограбування здійснюються озброєними бандитами із застосуванням вогнепальної зброї, і охоронці стають першою лінією захисту. Крім того, охоронці в банках та інших фінансових установах обслуговують системи відеоспостереження, віддаленого контролю доступу, займаються інкасацією та забезпечують клієнтам і працівникам відчуття безпеки, даючи змогу їм вести свій бізнес у спокійних умовах.

Комерційні компанії

Магазинні крадіжки та інші злочини з товарами завдають величезної шкоди як великим торговельним центрам, так і невеликим роздрібним магазинам, які орендують у них площу. Подібні інциденти можна унеможливити або щонайменше зменшити, розставивши охоронців на вході та налагодивши патрулювання внутрішньої території. У більшості випадків цього достатньо, щоб відлякати злодіїв.

Охоронці можуть затримати будь-кого, хто проявляє підозрілу поведінку. Вони стежать за тим, що відбувається, через систему відеоспостереження, використовують її для розслідування інцидентів і в разі потреби приходять на допомогу.

Медичні установи

Державним і приватним лікарням, хоспісам, аптекам та іншим медичним установам також потрібні охоронці для забезпечення безпеки пацієнтів, відвідувачів і робочого персоналу. Вони також можуть запобігти крадіжці ліків, бланків з рецептами та іншого цінного обладнання.

Зазвичай охоронці розташовуються біля входу в медустанову, щоб стежити за тими, хто входить і виходить, вчасно виявляти потенційно підозрілу поведінку і в разі потреби реагувати належним чином.

Будівельні майданчики

На будмайданчиках розташовується багато ресурсів, техніки, обладнання та інших цінних активів – від будівельних матеріалів до палива для транспорту. Всі вони призначені для використання в рамках встановлених бюджетів і часових рамок, і їх пошкодження або втрата можуть означати серйозну невдачу для будівельної компанії. Крім фінансових втрат і зриву термінів будівництва, ці дії можуть призвести до небезпечних умов праці, травм і навіть смерті робітників.

Наймання охоронців дасть змогу запобігти будь-яким правопорушенням на об’єкті. Їхня роль полягає в тому, щоб обмежити доступ сторонніх, захищати всі активи і персонал.

Уверх