>
Якою буває охорона

Якою буває охорона

Забезпечення безпеки – це важлива складова особистого життя і бізнес-процесів. Вона вимагає контролю ситуації, аналізу того, що відбувається, і вибору відповідної стратегії щодо зменшення ризиків.

Якою буває охоронаСамостійно позбутися всіх небезпек неможливо або щонайменше дуже складно, а тому найкращим рішенням буде скористатися послугами професійного агентства безпеки.
Розглянемо різні види охорони та їхні особливості.

Охорона території

Передбачає наявність на об’єкті охоронця або групи охоронців, які охороняють територію й контролюють доступ до неї. Зазвичай охоронці носять уніформу та використовують технологічні засоби контролю – системи відеоспостереження, сигналізації, датчики тощо.

Особиста охорона

Особиста охорона призначена для охорони окремих людей (політичних лідерів, бізнесменів, керівників компаній, акторів і відомих особистостей). Основним завданням особистої охорони є захист людини від злочинних посягань і неприємностей у повсякденному житті.

Промислова охорона

Промислова охорона призначена для захисту виробничих об’єктів, складів, підприємств та інших об’єктів, пов’язаних із промисловістю. Основне завдання охорони – запобігання крадіжкам і актам вандалізму, а також дотримання техніки безпеки під час виробничого процесу.

Електронні системи захисту

Електронна охорона охоплює системи сигналізації, камери спостереження, магнітні замки та інші електронні системи безпеки, що функціонують як самі по собі, так і доповнюють інші способи охорони. Основною перевагою електронної охорони є її універсальність, можливість віддаленого контролю, віддаленого доступу на об’єкт, а також швидке реагування в разі порушення безпеки.

Охорона може бути найрізноманітнішою. Кожен вид охорони має свої особливості та переваги, але в деяких випадках може знадобитися комбінування відразу декількох видів охорони для забезпечення максимальної безпеки. Наприклад, коли на підприємстві встановлюється відеоспостереження, віддалений контроль доступу і пост охорони на прохідній.

Уверх