>
Особливості організації охорони концертів

Особливості організації охорони концертів

На концертах оперних дів, рок-музикантів та естрадних зірок завжди багато людей, а тому тут потрібна професійна охорона.

 охорона концертівОскільки виконувати службові обов’язки доведеться в умовах великого скупчення людей, необхідно мати високі професійні навички. Ось чому селебріті все частіше вдаються до послуг професійних охоронних бюро.

Навіщо потрібна охорона? Її потребують усі масові заходи – особливо концерти, оскільки фанатам не завжди просто втриматися, щоб не наблизитися до свого кумира. Або у тих місцях, де передбачається вживання алкоголю. Але можуть бути й інші ризики: хуліганство, крадіжки чи напади на фанатів. Для того, щоб протистояти таким порушенням порядку, охоронець повинен мати всі необхідні якості: бути підготовленим фізично, мати організаційні навички й бути готовим морально до будь-яких подій. Все це обумовлено тим, що перед охоронцем стоїть завдання врахувати всі можливі ризики, розробити план дій та знати, як реалізувати їх на практиці.

Що включає охорона концерту

Найкраще охорона працює, якщо фахівець постійно знаходиться поряд зі знаменитістю – за лаштунками, біля сцени, а сам план охоронних заходів враховує особливості публіки, пересування артиста по сцені (наприклад, багато артистів спускаються до зали), трансфер музичного колективу до концертної зали, готелю чи на вокзал. Тобто коли всі пересування артистів під контролем. Перед охоронцями також стоїть завдання перевіряти приміщення, де будуть знаходитися артисти, й розробити стратегію дій у критичній ситуації – наприклад, визначити шляхи відходу.

До основних завдань охоронця на концертах відносять контроль допуску відвідувачів по запрошенням або квиткам, відстеження переміщення гостей територією, виявлення небезпечних предметів. VIP-концерти передбачають розширення завдань охоронців – організацію зустрічі запрошених гостей, забезпечення безпеки кожного гостя та дотримання конфіденційності.

Особливої ​​уваги вимагають заходи організовані за принципом Open Air, оскільки тут необхідно організувати правильне розміщення точок контролю, статичних пунктів у певних зонах, а також організацію патрулювання території та моніторинг підозрілих осіб у натовпі. Зробити це буде набагато простіше, якщо довірити послуги охорони професійним організаціям із позитивним іміджем на ринку.

Уверх