>
Якою має бути охорона житлового комплексу

Якою має бути охорона житлового комплексу

Одним із обов’язкових атрибутів життя у сучасному житловому комплексі є наявність професійної охорони. Окрім самих квартир та дитячого майданчика всередині двору, з фасадної сторони тут часто розміщуються елітні розважальні заклади, автомобільні стоянки, ресторани та об’єкти громадського користування. Усі вони мають бути у повній безпеці!

Охоронці дозволяють мешканцям ЖК не турбуватися про збереження свого майна та життя, проте залучати до такої роботи необхідно справжніх професіоналів, здатних упоратися з будь-якою загрозою.

Складові охорони житлового комплексу

Професійна охорона для житлового комплексу – це не просто контроль на вході, а й комплекс додаткових заходів:

  • Організація порядку – введення пропускного режиму для всіх гостей, а також розробка правил знаходження на території ЖК та контроль за дотриманням цих правил.
  • Фізичний захист – патрулювання території для забезпечення безпеки. Послуги можуть здійснюватися як цілодобово, так і у певний час. Також за бажанням мешканців ЖК співробітники служби безпеки можуть бути екіпіровані спецзасобами або озброєні.
  • Організація засобів контролю – встановлення технічних засобів для віддаленого контролю території. Це можуть бути камери відеоспостереження, сигналізація, датчик задимлення тощо. Такі засоби допомагають охороні ЖК оперативно реагувати на небезпечні ситуації.

Крім того, в обов’язки охоронців житлового комплексу може входити перша медична допомога, ліквідація пожежі, а при необхідності – виклик поліції або групи швидкого реагування.

Професійна охорона житлового комплексу має свої особливості. Наприклад, до укладення договору з охоронною компанією повинні враховуватися побажання всіх, хто проживає у житловому комплексі. Щоб розрахувати правильну кількість охоронців, їх обов’язки та зміни, проводиться комплексна перевірка всієї території житлового комплексу та прилеглих до нього територій. Це дозволяє виявити потенційні загрози та слабкі місця у безпеці, розробити ефективну стратегію забезпечення порядку, опрацювати кожну можливу ситуацію та знайти метод її вирішення.

Вартість охорони для ЖК буде залежати від кількості годин обслуговування, числа охоронців та ступеня технічного оснащення території.

Уверх