>
3 причини підвищити безпеку житлового комплексу

3 причини підвищити безпеку житлового комплексу

Головне завдання управляючої компанії – забезпечення порядку, догляд за територією та безпека мешканців. І якщо ви давно роздумуєте над способами рішення цих трьох завдань, прийшов час замовити послуги охорони!

Ось 5 причин інвестувати у безпеку житлового комплексу.

1. Контроль на вході

В’їзні ворота на територію жилкомплексу та вхід до під’їзду повинні знаходитися під контролем. Це гарантія того, що ніхто сторонній не зайде, і правопорушення не станеться. Встановлення системи контролю доступу і пост охорони дають зловмисникам зрозуміти, що тут у них немає жодного шансу.

Встановивши ефективну систему контролю на вході, ви зможете відстежувати, хто входить в зону (гість або власник квартири), куди йому треба, скільки він пробув і що проніс з собою.

2. Душевний спокій жителів

Якщо є щось, що дає можливість мешканцям будинку почувати себе безпечніше, так ця присутність охоронців й інші заходи безпеки (система контролю доступу на вході, відеоспостереження, пожежні датчики). Особливо актуально це для сімей, де обидва з подружжя часто їздять у відрядження, і довгий час квартира порожня.

Замість того, щоб турбуватися про ризик злому, вони почуватимуть себе упевнено, знаючи, що професійні охоронці не пропустять на територію ЖК сторонніх. Крім того, у разі надзвичайної події (наприклад, пожежі або витоку газу) охоронці проінформують усіх мешканців.

3. Підвищення вартості нерухомості

Вкладаючи кошти в додаткову безпеку житлового комплексу, ви автоматично робите його бажанішим для потенційних покупців. Часто професійна охорона і технічні засоби забезпечення безпеки стають тією самою причиною, чому покупці вибирають саме таке розташування квартири.

Інвестуючи в захист свого житлового комплексу, ви дасте зрозуміти потенційним жителям, що їх інвестиції дійсно виправдані.

Професійна охорона – це відмінний спосіб підвищити безпеку житлового комплексу. Патрулювання території, контроль на вході, виявлення слабких місць і своєчасне рішення таких уразливостей – це буде не лише ефективним стримуючим чинником, але й способом підвищити цінність нерухомості!

Уверх