>
Види охоронних послуг

Види охоронних послуг

Охоронні послуги охоплюють різні заходи й призначені для забезпечення безпеки та захисту об’єктів і людей. Все залежить від конкретної ситуації.

Види охоронних послугСпробуємо розібратися, які види охорони існують і коли використовуються.

Фізична охорона

Фізична охорона є найпоширенішим видом охоронних послуг і призначена для захисту об’єктів, будівель, територій і вантажів, що перевозяться.

Охоронці, які перебувають на об’єкті, можуть виконувати найрізноманітніші завдання:

  • патрулювання;
  • контроль доступу;
  • пошук і усунення загроз;
  • допомога відвідувачам і співробітникам.

Технічна охорона

Технічна охорона являє собою електронні системи і технології, які забезпечують безпеку об’єкта. Вона може включати встановлення камер відеоспостереження, датчиків руху, датчиків проникнення (відкриття дверей, вікон, розбиття скла, шуму тощо), а також системи контролю доступу.

Технічна охорона може також використовуватися для захисту персональних даних, комерційної таємниці та іншої конфіденційної інформації.

Охорона масових заходів

Охорона заходів являє собою послуги, пов’язані з охороною громадських заходів, конференцій, виставок, концертів, спортивних змагань, форумів та інших подій.

Охоронці, що займаються безпекою заходу, забезпечують контроль доступу (перевірка квитків і запрошень), захищають відвідувачів і обладнання організаторів, контролюють доступ, запобігаючи можливим інцидентам.

Персональна охорона

Персональна охорона являє собою послуги, спрямовані на охорону конкретної людини. Вона може охоплювати цілодобовий супровід або супровід у дорозі, недопущення сторонніх до об’єкту, що охороняється. Часто це охорона 24 години на добу.

Охоронці можуть вести приховане, дистанційне спостереження і приходити на допомогу в разі загрози.

Консультаційні послуги з безпеки

Консультаційні послуги з безпеки допомагають ухвалювати правильні рішення в галузі безпеки. Цей вид охоронних послуг охоплює консультації з упровадження охоронних заходів (аналіз об’єкта, оцінювання ризиків, розроблення стратегії безпеки), підвищення ефективності заходів безпеки, а також навчання і контроль персоналу.

Охоронні послуги дають змогу підвищити безпеку в різних сферах нашого життя. Кожен їхній вид допомагає поліпшити рівень безпеки, проте вибір завжди має залежати від конкретної ситуації та ризиків.

Уверх