>
Які системи безпеки потрібні сучасному підприємству

Які системи безпеки потрібні сучасному підприємству

Система безпеки – невід’ємна частина діяльності будь-якого підприємства. Вона захищає його від усіх можливих загроз – як внутрішніх, так і зовнішніх, допомагає попередити і виявити проникнення, крадіжку або пожежу, зберегти майно та життя людей.

Система безпеки підприємства складається з декількох важливих компонентів. По-перше, це система контролю і управління доступом (СКУД) – вона обмежує доступ на підприємство за допомогою шлагбаумів, турнікетів й інших пристосувань. Розпізнає номерні знаки і обличчя людей, які заходять на територію, допомагає вести облік робочого часу співробітників і може з’єднуватися з іншими системами. СКУД незамінна на великих заводах, де багато людей і складно контролювати усі входи і виходи.

Какая система безопасности лучшеОхоронна сигналізація захищає приміщення та територію від проникнення. Особливий вид сигналізації – тривожна. За допомогою «тривожної кнопки» можна самостійно включити сигналізацію та викликати групу швидкого реагування у разі небезпеки.

Пожежна сигналізація визначає місце займання і сповіщає співробітників про пожежу. Вона складається з безлічі датчиків – димових, теплових і комбінованих.

Система відеоспостереження дозволяє цілодобово стежити за приміщеннями і територією підприємства. Вона складається з камер відеоспостереження, відеореєстратора й інших елементів. Камери можна підбирати під різні умови: для роботи вночі, на морозі, в темному приміщенні. Існують камери з поворотним механізмом, особливо міцним корпусом й інші. Відеоспостереження незамінне для будь-якого підприємства, оскільки швидко обчислює небезпеку й дозволяє переглядати інформацію кілька разів.

Система життєзабезпечення – ще одна важлива система безпеки на підприємстві. Вона дозволяє контролювати різні елементи, без яких підприємство просто не може працювати: безперебійне електропостачання, моніторинг і управління освітленням, контроль і управління ліфтами, підйомниками, вентиляцією та опалюванням, а також створення мікроклімату.

На підприємстві важливо організувати комплексну систему безпеки, оскільки тільки один компонент не зможе повністю захистити приміщення й запобігти негативній ситуації. Інтеграція усіх цих систем дозволяє обмінюватися сигналами й інформацією та контролювати безпеку на усіх рівнях. Так усі системи виконуватимуть одну функцію й надійно захищати підприємство.

Уверх