>
5 головних якостей професійного охоронця

5 головних якостей професійного охоронця

Трапляються випадки, коли без професійного охоронця не обійтися, коли намічений захід вимагає захисту організаторів, учасників або гостей. У цьому випадку наймають спеціально навчених працівників служби безпеки.

Незалежно від того, шукаєте ви охоронця на один раз або для постійного захисту, до пошуку такого фахівця слід підходити з усією серйозністю. Головне його завдання полягає в усуненні потенційних проблем ще до того, як вони стануть загрозою, а тому він повинен бути не просто горою м’язів, влучно стріляти та користуватися спецзасобами, а й уміти аналізувати ситуацію, передбачати дії злочинців.

Забезпечити безпеку охоронцю допомагають певні якості, і, підшукуючи такого фахівця, потрібно звертати увагу саме на них, а не на стаж роботи у правоохоронних органах чи військовій службі.

Ось ключові характеристики професійного охоронця:

1. Досвід

Хороший охоронець справді повинен мати досвід роботи. Щоб впоратися з загрозами, він повинен вміти застосовувати різні сценарії захисту, вирішувати все швидко та впевнено за частки секунди. Часто хороші охоронці виходять із професійних військових чи спецназівців. Наймати ж сторожа на пенсії – безглуздо. Охоронець повинен уміти виявляти потенційну загрозу, професійно оцінюючи ситуацію, людей та оточення.

2. Фізична підготовка

Сила та витривалість – важливі якості будь-якого охоронця, оскільки зміна може тривати досить довго, особливо у разі супроводу клієнта до іншого міста чи країни. Також трапляються випадки, коли охоронець змушений нести клієнта (наприклад, після поранення) до безпечного місця або патрулювати велику територію.

3. Пильність

Професійний охоронець завжди спокійний та зосереджений. Ці навички є ключовими для небезпечної ситуації, коли важливим є тверезий розрахунок. Емоційні дії неприйнятні. Потрібно думати на ходу і знати, коли і як потрібно діяти.

4. Чесність та порядність

Співробітники служби безпеки повинні бути максимально надійними й мати чисту біографію, не мати судимості. Чесність дозволяє створювати та підтримувати довіру – це дуже важливо у відносинах клієнт-охоронець.

5. Навчання

Належна підготовка є обов’язковою характеристикою професійного охоронця. Просто носити форму або пістолет у прихованій кобурі – недостатньо. Для ефективного виконання посадових обов’язків фахівець служби безпеки повинен пройти широку підготовку, отримати необхідні навички та знання, сертифікати та ліцензії.

Незалежно від того, працює охоронець у складі команди або індивідуально, він повинен все робити правильно – тільки так вдасться надавати високоякісні послуги безпеки.

Уверх