>
5 причин встановити відеоспостереження

5 причин встановити відеоспостереження

Наскільки добре захищений ваш бізнес? Чи може він протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам? Як швидко виявляється ЧП й починаються дії з ліквідації його наслідків? Як ви взагалі контролюєте те, що відбувається на підприємстві?

Захист потрібен будь-якому підприємству – від зовнішнього проникнення, крадіжок і псування майна працівниками, крадіжки інтелектуальної власності та пожежі. Краще всього з усім цим справляється система відеоспостереження, яка спроектована так, щоб будь-яка небезпечна подія відразу була виявлена, а в ідеалі – відвернена. Це гарантія безпеки співробітників і прибуткового бізнесу!

Наявність ефективної системи відеоконтролю дає безліч переваг.

1. Відеоспостереження знижує кількість злочинів

Одним із головних завдань системи відеоспостереження вважається стримування злочинності. Потенційні злочинці бачать, що ви зробили додаткові кроки для захисту бізнесу, і не хочуть ризикувати, побоюючись, що будуть пізнані та спіймані.

Встановити відеокамери можна на касі магазину, в складському приміщенні, на рецепції готелю або офісного простору, на парковці та прохідній заводу, виключивши усі сліпі зони й полегшивши роботу охоронців.

2. Підвищення довіри до компанії

Заходячи на територію компанії й помічаючи встановлену систему відеоспостереження, клієнти отримують додаткову упевненість у своїй безпеці й більш охоче йдуть на співпрацю. Це показник успішності компанії і того, що питання безпеки бізнесу для неї на першому місці.

3. Захист від стороннього проникнення

Контроль на вході дозволяє узабезпечити підприємство від рейдерського захоплення. Часто відеокамери якщо і встановлюються, то виключно на головному вході. Проте сучасна система відеоспостереження включає і запасний вихід, і пожежні сходи, і службовий вхід, і навіть вулицю. Усі ці зони можна узяти під контроль.

4. Підвищення безпеки завантаження/розвантаження товару

Відеокамери здатні запобігти випадкам крадійства в складській зоні під час завантаження і розвантаження вантажного транспорту. Від подібних інцидентів страждає безліч підприємств, і встановлення системи відеоспостереження здатне виявити недобросовісних співробітників.

5. Доказ злочину

Ну і, нарешті, ще одна перевага відеокамер – вони можуть зафіксувати подію, й ці дані виявляться корисними при зверненні в поліцію або суд. Сучасні цифрові системи дозволяють покадрово переглядати відзнятий матеріал, ідентифікувати осіб та автомобільні номери.

Уверх