>
Охорона для паркінгу та гаражів

Охорона для паркінгу та гаражів

За даними правоохоронних органів, понад 45% усіх злочинів, пов’язаних з автомобілями (викрадення, крадіжка речей з салону, крадіжка автомобільних деталей), відбувається в гаражі власника або на громадській парковці. Такі місця практично не захищені й стають популярним місцем для злочинців.

Незалежно від площі паркінгу його можна зробити безпечнішим, а гаражний кооператив – неприступним для злочинців: досить лише замовити послуги професійної охорони!

Забезпечення безпеки на парковці має бути комплексним й складатися з трьох головних пунктів:

Пост охорони

Наймання співробітників служби безпеки – це перше, про що слід потурбуватися. Навіть якщо у вас велика територія, один-єдиний співробітник служби безпеки зможе вирішити ситуацію з крадіжками та угоном! Іноді – одним лише фактом своєї присутності.

Можливо, вам здається, що оператора шлагбауму вже вистачає, проте це не так. У нього свої завдання: відкривати проїзд автомобілям, приймати оплату, видавати квитанції, реєструвати нових клієнтів. На охорону парковки у нього просто немає часу!

Для паркінгу потрібен окремий охоронець, який робитиме регулярний обхід території, проводитиме автовласників до їх машин вночі й не допустить, щоб нечесні автовласники, скориставшись стоянкою як прикриттям, проникали в інші машини і скоювали злочини. Співробітники служби безпеки можуть чергувати цілодобово, без вихідних або надавати охоронні послуги по розкладу, наприклад лише в години пік.

Правильне освітлення

Освітлені мають бути не лише ворота, але і вся інша територія паркінгу. У злочинця не повинно бути можливості сховатися в тіні.

Зробіть так, щоб клієнти паркінгу не боялися йти до своєї машини й не переживали, що хтось нападе зі спини. Хороше освітлення дозволить автовласникам почувати себе у безпеці! Для кращого розсіювання світла ми рекомендуємо забарвлювати стіни, стелю і огорожу парковки фарбою світлих відтінків.

Встановлення професійних камер відеоспостереження

Монтаж системи відеоспостереження повинен враховувати освітлення на парковці. Наприклад, якщо освітлення недостатнє, камери в обов’язковому порядку мають бути обладнані інфрачервоним нічним підсвічуванням, інакше вони нічого не зможуть записати.

Як і у випадку з охоронцями, сама наявність системи відеоспостереження стає стримуючим чинником для злочинців, а найголовніше – вона дає шанс отримати докази злочину, тоді як раніше можна було покладатися тільки на свідчення очевидців. Встановіть камери на усіх входах і виходах паркінгу, а також на внутрішній території. В ідеалі камери повинні вміти розпізнавати автомобільні номери для спостереження з центру моніторингу.

Все це разом – фізична охорона, якісне освітлення та відеоспостереження стануть непереборним бар’єром для злочинців!

Уверх