>
Де треба встановлювати камери відеоспостереження на комерційному об'єкті

Де треба встановлювати камери відеоспостереження на комерційному об’єкті

Система безпеки не була б такою ефективною без камер відеоспостереження. Вони по-справжньому універсальні й підходять для приватних будинків і квартир, але особливе значення мають для комерційних об’єктів, дозволяючи відстежувати пересування вантажу, дотримання техніки безпеки та знизити ризик крадіжок майна компанії.

Щоб система працювала максимально якісно, особі увагу необхідно приділити місцерозташуванню камер відеоспостереження.

Де розташовувати камери

камеры видеонаблюдения на коммерческом объектеІснує зовнішнє та внутрішнє спостереження. У першому випадку ведеться цілодобовий контроль прилеглої території. Зовнішні камери повинні розміщуватися на вході в підприємство або офіс, а також по його периметру. Таким чином набагато простіше запобігти незаконному проникненню на територію і подальшому пограбування.

Внутрішнє відеоспостереження має на мету контроль персоналу і відвідувачів, забезпечення збереження майна, захист співробітників і клієнтів. Але установка системи відеоспостереження в офісі і на підприємстві істотно відрізняється, оскільки повинна здійснюватися залежно від технологічних процесів, що там відбуваються.

На виробництві важливо стежити за виконанням усього процесу, тому камери встановлюються біля устаткування, де працюють співробітники, на виробничих стрічках, у відділах пакування та в місці відвантаження товару. Побудова комплексної системи таким способом дозволить простежити увесь шлях товару, а у разі порушення регламенту – визначити проблемне місце й швидко відреагувати на небезпеку.

В офісних приміщеннях передусім треба відстежувати дотримання графіку роботи співробітників, тому камери встановлюються на вході та біля робочих місць. Високотехнологічні камери можуть розпізнати навіть дрібні рухи, запобігаючи будь-яким махінаціям або незаконним діям з боку персоналу або відвідувачів. Краще всього з цим впораються IP-технологія, що має високе роздільну здатність і максимальну оптичну чутливість.

Встановлюючи камери відеоспостереження, не можна забувати і про особистий простір і права працівників: камери в роздягальнях, душі (при його наявності) або вбиральнях категорично заборонені.

Правильно встановлені камери на підприємстві або в офісі мають не лише захисну функцію. Вони здатні підвищити ефективність персоналу, визначити слабкі місця в технологічному процесі, підвищити продуктивність роботи підприємства в цілому, а відповідно – підвищити його успішність і прибуток!

Уверх