>
Безпека для логістичного центру

Безпека для логістичного центру

Безпека важлива для будь-якого бізнесу, якої б спрямованості він не був – в тому числі й для інструментів ведення такого бізнесу, чим і є склади та логістичні центри.

Багато в чому саме безпека стає визначальним чинником в співпраці бізнесу і логістичного центру. В першу чергу це відстежування пересування товарів, відвертання крадіжок та умисного псування вантажу співробітниками самої компанії-перевізника, а в другу – контроль за нецільовим використанням транспортних засобів і економія палива, тобто скорочення витрат компанії та її клієнтів.

Співробітники служби безпеки не лише охороняють територію логістичного центру від стороннього проникнення й крадіжок вантажів, але й виконують ряд інших дій:

  • Контроль в’їзду-виїзду транспорту – охоронці можуть оглядати транспортні засоби, цілісність пломб на контейнерах, перевіряти облікові дані водіїв, накладні на вантаж, фіксувати час прибуття й від’їзду, вагу транспортного засобу й об’єм палива.
  • Відстежування пересування – переміщення цінного вантажу потребує особливого контролю, а тому транспортний засіб оснащується GPS-трекером, що дозволяє бачити місцезнаходження в реальному часі, виявляти відхилення від запланованого маршруту й при необхідності вчасно відправляти допомогу.
  • Контроль внутрішньої території – територія логістичного центру може займати велику площу, а тому, окрім камер відеоспостереження, тут потрібні також і пости охорони, що здійснюють контроль за порядком, переміщенням вантажу і персоналу.

Охорона логістичного центру може бути адаптована для вирішення завдань в конкретній ситуації – невеликий склад, одно багатоповерхова будівля, територія з декількома будовами, ангарами для техніки і складами. У кожному з цих випадків завдання охорони можуть відрізнятися.

Ось лише деякі зі способів здійснення охорони логістичного центру:

  • Фіксовані пости охорони – встановлюються на вході, транспортному в’їзді та переходах між функціональними зонами усередині логістичного центру.
  • Мобільне патрулювання – актуально при великій складській території, а також розташуванні складу на відкритій території з ненадійною або відсутньою огорожею.
  • Контроль доступу – впровадження систем контролю управління доступом (СКУД) значною мірою спрощує роботу охорони, знижуючи ризик проникнення на об’єкт неавторизованих співробітників.

Охорона реагує на сигнали тривоги й екстрені ситуації, проводить евакуацію персоналу, захищає логістичний центр від будь-яких небезпек!

Уверх