>
Як не припуститися помилок у безпеці

Як не припуститися помилок у безпеці

Відсутність належних заходів безпеки може призвести до неприємних наслідків – втрати майна, травм і навіть смерті, якщо злочинці виявляться озброєними. Протидіяти їм потрібно правильно, і найголовніший принцип тут – недопущення проникнення, а не боротьба з наслідками.

Як не припуститися помилок у безпеціОсь найпоширеніші помилки в царині безпеки, яких припускаються багато власників житла і комерційних об’єктів.

Погане освітлення

Погане або взагалі відсутнє освітлення на території або біля входу часто приваблює злочинців. Їх не бачать у темряві, і проникнення стає простішим.

Яскраве світло стримує злочинну діяльність. Встановлення освітлення по периметру – чудовий спосіб убезпечити себе. Крім того, світло потрібне і самому власнику, працівникам об’єкта або охоронцям – щоб не спіткнутися в темряві під час патрулювання.

Відсутня огорожа

Паркан – один із найпростіших і найдешевших способів забезпечити безпеку. Однак паркани марні, якщо в них є дірки або зламані ділянки. Дірки мають бути виявлені й усунені. Хтось має нести відповідальність за систематичну перевірку паркану на наявність пошкоджень. Зазвичай цим займаються охоронці – під час обходів території.

Відсутність камер відеоспостереження

Система відеоспостереження – чудове рішення і для приватних будинків, і для комерційних об’єктів з великою територією. Вони дають змогу контролювати найдальші куточки, куди не так швидко дістатися під час надзвичайної події, та перевірити, що конкретно там сталося або що спричинило галас.

Деякі відеокамери не тільки передають картинку в реальному часі, а й записують все, що відбувається, даючи змогу проаналізувати неприємну ситуацію, вже не поспішаючи, і виробити нову, більш ефективну стратегію безпеки. Тобто відеокамери непогано справляються зі збором візуальних доказів, які можуть допомогти в розслідуванні злочину.

Не наймати охоронця

Це, мабуть, одна з головних помилок у забезпеченні безпеки. Будь-який комерційний об’єкт потребує охорони – особливо в нічний час, коли всі співробітники йдуть додому, і касу або дороге обладнання ніхто не контролює.

Наявність охоронця на вході та патрулювання внутрішньої території є одним із найефективніших інструментів запобігання злочинам на комерційних об’єктах. Ніщо і ніхто не протистоїть злочинцеві краще, ніж професійний співробітник охоронної компанії!

Уверх