>
Чи потрібні складу послуги професійних охоронців

Чи потрібні складу послуги професійних охоронців

За статистикою, крадіжки зі складів одні з найпоширеніших. Це проблема, яка торкається майже всіх галузей – сільського господарства, виробництва і торгівлі, а тому тут потрібен особливий контроль.

Охорона складуНайсуттєвіша причина втрат продукції зі складу – зовнішня. Однак вона становить лише 34,1% усіх пригод. На другому місці – крадіжка товарів зі складу самими співробітниками. На третьому – шахрайство з постачальниками та недоотримання частини товарів. Це також є причиною втрат для багатьох підприємств, які не можна ігнорувати.

І хоча вважається, що охорона на складі займається виключно контролем периметра й недопущенням сторонніх, проте одним лише цим обов’язки співробітників безпеки не обмежуються. Вони не тільки допомагають розв’язувати проблеми, пов’язані з проникненням злодіїв і подальшими крадіжками, але й дають й інші переваги, що позначаються на скороченні збитків.

Недопущення сторонніх на склад

Це головне завдання, яке ставиться перед охороною. Причому сторонніми тут вважаються як люди зовні, так і самі співробітники компанії, які не мають відповідної перепустки.
Кожен склад має свої унікальні слабкі місця та інші вразливості, і в завдання охоронців входить їх виявлення й зниження ризиків.

Контроль товарообігу

Часто втрати відбуваються з вини самого відправника, коли за товарообігом ніхто не стежить. Вантажники можуть відвантажувати товари не за накладною або взагалі відправляти вантаж без документів, що згодом призведе до хаосу під час підрахунку залишків.

Охоронці візьмуть транспортні ворота під контроль, займуться перевіркою в’їжджаючого й виїжджаючого транспорту і не допустять несподіваного зникнення великої партії товару.

Допомога в разі надзвичайної події

Охоронці можуть реагувати на надзвичайні ситуації, надаючи допомогу співробітникам і клієнтам компанії, допомагати в налагодженні евакуації, а якщо це можливо, брати участь у ліквідації причин того, що відбувається (наприклад, у гасінні загоряння, поки воно ще не переросло в пожежу), а також в усуненні наслідків події, аналізі та розробці плану запобігання подібним подіям у майбутньому.

Крім того, охоронці на складі можуть забезпечувати дотримання правил безпеки, проводити вибіркові піші патрулі та перевірки, щоб допомогти виявити зловмисників, недотримання правил або виявити нові, не виявлені до цього ризики безпеки складу.

Уверх