>
Якою має бути охорона підприємства

Якою має бути охорона підприємства

Зростаюча кількість підприємств та їх фінансові обороти збільшуються пропорційно до кримінальних злочинів, тому важливо заздалегідь подбати про безпеку свого об’єкта та замовити професійну фізичну охорону.

охорона підприємстваСьогодні багато підприємств обмежуються технічними засобами охорони, оскільки це практичніше та економічніше. Однак є ризик їх пошкодження або несправності в невідповідний момент, що значно збільшує шанс вторгнення зловмисників або дій несумлінних працівників, які відчули свою безкарність. У таких випадках потрібна фізична присутність охорони, оскільки вона зможе не просто відзначити факт порушення порядку, а й належним чином відреагувати на ситуацію.

Функції охорони включають контроль на вході, видачу перепусток і ключів, облік відвідувачів, перевірку документів та транспорту, що в’їжджає на територію, контроль матеріалів, що переміщуються на/з підприємства, у тому числі ретельний огляд усіх ємностей при в’їзді та виїзді транспорту, причепів, кузова та т. п. Також охорона підприємства після виявлення незаконного проникнення на територію здійснює заходи щодо затримання порушників.

Викрадення майна, зломи, порушення цілісності пломб – все це знаходиться під контролем охоронців. Для цього розробляються патрульні маршрути, встановлюються пости, прохідні, кодові двері та засоби віддаленого контролю доступу. Тобто фізична охорона доповнюється технічними засобами. Можуть використовуватися системи відеоспостереження, огорожі та замки, освітлення (у тому числі з датчиками руху) та сигналізація.

Переваг такого підходу до охорони по-справжньому багато:

  • Стримування злочинів – присутність на території охорони та видимих ​​технічних засобів (відеокамери) стає стримуючим фактором, що сигналізує про те, що будь-яке проникнення буде помічене.
  • Миттєве реагування – присутність охоронців дозволяє уникнути багатьох неприємностей та не допустити крадіжки (на відміну від камер, які просто фіксують злочин, але ніяк не протидіють йому).
  • Поліпшення іміджу – компанія, яка піклується про безпеку своїх працівників та клієнтів, отримує реакцію у відповідь у вигляді покращення лояльності та бажання співпрацювати.

Фізична охорона допоможе не лише уникнути крадіжок та збитків. Професійні охоронці опрацюють усі ризики та розроблять ефективну стратегію безпеки.

Уверх