>
Чим доповнити систему відеоспостереження

Чим доповнити систему відеоспостереження

Якщо ви плануєте встановити на своєму об’єкті сучасну систему відеоспостереження, слід потурбуватися і про зручність її використання – в цьому випадку її ефективність буде на порядок вище. Але – про все після порядку.

Щоб відеокамери працювали як належить, а сигнал з них був максимально чітким, необхідно купити декілька додаткових аксесуарів. Вони доповнять камери відеоспостереження й зроблять роботу з ними максимально зручною.

Чем дополнить систему видеонаблюденияПерше – кабель і дріт CCTV. Сама по собі камера – це лише половина справи. Для неї також потрібні відповідні кабелі та дроти для передачі сигналу, якщо, звичайно, це не безпровідний варіант. Це дозволить підключати камери до цифрового відеореєстратора CCTV. Це можуть бути такі різновиди кабелів, як “сіамський” і мережевий кабель, у тому числі мережеві кабелі CAT 5e або CAT 6, а також багато інших.

Друге – роз’єми CCTV. Їх можна назвати одним з обов’язкових елементів, що доповнюють систему безпеки CCTV. Вони зазвичай використовуються для прокладення кабелів при установці камер відеоспостереження. Роз’єм BNC буде хорошим прикладом, і він доступний у багатьох пристроях, включаючи 3-х компонентний обтиск, поворотний і 2-х компонентний.

Третє – ізолятори контуру заземлення CCTV. Вони допомагають зменшити перешкоди контуру заземлення для відеосигналів. Ізолятори контуру заземлення відео – це пасивні пристрої, які зменшують перешкоди контуру заземлення сигналам. Їх можна легко встановити в наявні системи. Вони виявляються корисними у разі, коли сигнал передається по кабелю з різними потенціалами.

Четверте – захисні корпуси для камер. Для встановлення зовнішніх камер відеоспостереження часто необхідні антивандальні кожухи. Не менш важливий тут і додатковий захист від негоди. Ці аксесуари допомагають зробити камери більш захищеними від дощу, граду та сонячних променів, збільшивши тим самим термін їх експлуатації.

П’яте – монтажні кронштейни. Щоб встановити камери відеоспостереження на стіни і стелю, потрібні особливі монтажні кронштейни. Вони використовуються для різних пристроїв: камер, моніторів і блоків живлення.

Не менш важливі в роботі системи і мережеві фільтри – вони захищають камеру спостереження й інші пристрої від стрибків напруги, а також потужні акумулятори або блоки живлення. Батарейні блоки CCTV використовуються для мобільних камер, допомагають перетворити камеру з 12 В постійного струму на джерело живлення 24 В змінного струму.

Тепер, коли ви знаєте, які додаткові аксесуари потрібні для системи безпеки, залишилося лише доповнити ними свою систему або замовити встановлення відеоспостереження «під ключ». В цьому випадку ви отримаєте вже готову систему, розроблену під конкретний об’єкт з усіма його особливостями!

Уверх