>
Датчики руху, камери і пости охорони – надійний спосіб узабезпечити територію!

Датчики руху, камери і пости охорони – надійний спосіб узабезпечити територію!

Мати приватний бізнес – престижно та зручно. Але існує величезна проблема – в нічний час комерційні об’єкти часто наражаються на небезпеку. Крадіжки, незаконне проникнення з подальшим псуванням майна – такі ситуації зустрічаються вкрай часто. Рішення, що дозволяє уникнути подібного результату – це встановлення охоронних систем.

Датчики, системи безпеки й інше спецобладнання працює за простим, але дуже ефективним принципом. Після отримання тривожного сигналу на місце події виїжджає бригада швидкого реагування або ж наряд поліції.

Датчики движения, камеры и посты охраныНайчастіше на комерційній території встановлюються датчики руху та камери відеоспостереження, а масштабні об’єкти додатково обладнуються постами охорони. Зовнішні датчики руху розташовуються у вхідній частині території та по її периметру.

Існує декілька різновидів такого устаткування: датчики руху, датчики відкриття воріт і датчики розбиття скла. Їх можна використовувати окремо або в комбінації, що значно збільшить ефективність усієї системи.

У місцях, що знаходяться поблизу лісу або нежитлових ділянок, часто спостерігаються хибні виклики через реакцію датчиків на рух тварин. Уникнути цього можна за допомогою спеціальної функції, що розрізняє пересування людини та дикого звіра.

Камери зовнішнього відеоспостереження – ще один важливий елемент системи безпеки на приватній території. Вони працюють цілодобово, записуючи усе, що відбувається на об’єкті. Така система відмінно працює в парі з сигналізацією або пультовою охороною. Важливо враховувати, що камера повинна передавати чітке зображення у будь-який час доби, тому моделі з опцією нічного бачення стануть прекрасним рішенням.

Один з найбільш ефективних методів контролю відвідуваності території – встановлення постів охорони. Вони обладнуються шлагбаумами, системами пропуску, камерами відеоспостереження. Окрім цього, на постах постійно знаходяться охоронці, що особисто відповідають за порядок на увіреній території.

Охоронні пости виконують такі функції, як перевірка осіб, що бажають потрапити на об’єкт, пропуск машин, відвертання проникнення невідомих або небажаних персон. Такий метод чудово підходить для охорони заміських будинків, великих комерційних територій і кооперативів. При цьому охоронці обов’язково повинні володіти методами самозахисту й мати чудову фізичну підготовку.

Уверх