>
Де потрібне відеоспостереження

Де потрібне відеоспостереження

Охоронна система відеоспостереження – рішення, здатне дати власникові максимум переваг. Вона може бути великою та маленькою, самостійною й інтегрованою, цифровою та аналоговою.

установка видеонаблюденияСистема відеоспостереження складається з необхідного числа відеокамер (зовнішніх і внутрішніх), пристрою передачі, отримання та обробки даних, монітора, куди виводиться відеоінформація в онлайн-режимі, а також жорсткого диска, де зберігаються архівна інформація, або ж хмарного дискового простору. Останніми роками цей варіант стає все більш популярним, оскільки помітно спрощує зберігання інформації й роботу з нею. Наприклад, доступ до відеоданих можуть отримати одночасно декілька користувачів, знаходячись при цьому в різних частинах земної кулі.

Встановлення системи відеоспостереження може здійснюватися в окремому приміщенні, на окремому поверсі, усій будівлі або групі будівель на території одного власника, а також зовні, на прилеглій території, щоб отримати інформацію про те, що відбувається поблизу об’єкту, що охороняється.

Система відеоспостереження забезпечує дві головні функції:

  1. Контроль приміщень і територій в режимі реального часу.
  2. Запис інформації для подальшого доступу та аналізу.

Сучасні системи відеоаналітики здатні розпізнавати автомобільні номери й обличчя осіб, виявляти випадки стороннього проникнення на об’єкт, спроби крадійства або неналежного виконання посадових обов’язків. Вони значною мірою підвищують безпеку співробітників – сам факт їх наявності здатний відлякати злочинців.

Крім того, наявність на об’єкті відеокамер відкриває широкі можливості для маркетингової аналітики. Приміром, вони допомагають оцінити роботу продавців в торгових залах, оцінити оптимальне викладення товарів (виходячи з поведінки покупців), а також допомагають підраховувати число відвідувачів за день. Так, якщо під час аналізу будуть помітні постійні черги на касу магазину, маркетолог дізнається про це й зможе прийняти відповідні рішення, щоб запобігти їх появі в майбутньому та прискорити обслуговування клієнтів.

Встановити систему відеоспостереження можна будь де – на заводах, фабриках й інших промислових підприємствах, в державних установах, банках, вокзалах, бізнес-центрах, в торгово-розважальних центрах, супермаркетах і невеликих магазинах, на складах і будівельних майданчиках, в ліфтах і фойє, в приватних і заміських будинках, квартирах, школах і дитячих садах.

Відеоспостереження дозволяє забезпечити контроль і видалене управління вхідними дверима або транспортними воротами, а отримувати дані можна як на монітор персонального комп’ютера, так і на планшет, ноутбук або навіть смартфон! Встановивши систему відеоспостереження, ви зможете контролювати кожен етап виробничого процесу, не допускати порушень техніки безпеки, отримувати фіксовані дані про виробничі аварії, запобігати крадіжкам і псуванню майна, знати, хто куди і в скільки прийшов. Така безпека буде дійсно ефективною!

Уверх