>
Для чого потрібна охорона на заводі?

Для чого потрібна охорона на заводі?

Безпека на території промислового підприємства сильно відрізняється від принципів охорони на інших об’єктах – приватних та комерційних. Тут захист людей, майна та ресурсів компанії є головним пріоритетом і безпосередньо відбивається на ефективності роботи підприємства та його графіках виробництва.

охрана на заводеЗавдання співробітників служби безпеки на фабриці полягають у патрулюванні периметра та внутрішньої території з метою недопущення сторонніх, виявлення будь-яких порушень безпеки та охорони.

Дотримання правил і норм безпеки знижує на виробництві кількість нещасних випадків і пошкоджень та навмисного псування продукції, що випускається. Регулярне патрулювання зон з небезпечними матеріалами щодо небезпечних умов зберігання або експлуатації допомагає уникнути пожеж та травм персоналу. А контроль доступу до головного входу для співробітників, а також зон відвантаження та прийому продукції допомагає знизити ймовірність несанкціонованого доступу та крадіжки.

Переваги охорони для заводу

Послуги охорони потрібні будь-якому заводу та фабриці, щоб на них не вироблялося і яка б кількість співробітників там не знаходилася. Охоронці заводу відіграють життєво важливу роль у забезпеченні зовнішньої та внутрішньої безпеки, а також у розвитку довірчих відносин із керівництвом та співробітниками. Бачачи співробітників охорони, робітники розуміють, що вони захищені та в разі потреби отримають допомогу.

Крім того, метою фабрики зазвичай є зниження витрат та зростання прибутку.У цій ситуації без охоронців теж не обійтися: вони відповідають за ресурси компанії, охороняють склад із готовою продукцією, стежать за розвантаженням та навантаженням, не дозволяючи продукції “губитися” з незрозумілих причин, а дорогому обладнанню раптом виходити з ладу.
Успішне підприємство завжди є ласим шматочком для грабіжників, нерідко й випадки спроб рейдерського захоплення заводу. У всіх цих випадках охорона здатна протидіяти таким спробам та не допустити розвитку неприємної ситуації.

Здійснюватися охорона на заводі може як зусиллями лише охоронців (пости охорони на прохідній, патруль периметра та території), так і за допомогою гібридних методів забезпечення безпеки – наприклад, коли послуги охорони доповнюються установкою системи відеоспостереження, системи контролю віддаленого доступу, датчиками і сигналізацією.

Уверх