>
Для чого потрібна особиста охорона

Для чого потрібна особиста охорона

Особиста охорона – це особливий контроль безпеки. Такі послуги дозволяють уберегтися від більшості непередбачених ситуацій, пов’язаних із замахом на життя або здоров’я.

Головна мета особистої охорони – запобігти загрозі. В цьому можуть бути задіяні як один, так і декілька фахівців, які органічно взаємодіють між собою, вчасно виявляючи небезпеку й усуваючи її найбільш ефективним способом.

Тут в першу чергу важлива психологічна стійкість, вміння працювати в стресових ситуаціях, уміння володіти різними видами зброї й методиками рукопашного бою. Особиста охорона передбачає супровід клієнта вдома, на вулиці, в дорозі, перевірку безпеки маршрутів і оперативне реагування на будь-яку небезпеку. До послуг особистої охорони також входить перевірка усіх, хто контактує з клієнтом, обмеження доступу сторонніх і спостереження за навколишньою територією.

Існує декілька видів особистої охорони:

  • охорона фізичних осіб;
  • охорона фізичних осіб з автомобілем;

Крім того, особиста охорона може здійснюватися з застосуванням вогнепальної зброї й інших засобів захисту або без них. По протяжності в часі така послуга може бути як разовою, так і постійною.

Організація особистої охорони вимагає максимального професіоналізму та комплексного підходу до питань безпеки. В цілому ж все зводиться до того, що поряд з особою, що охороняється, постійно знаходиться навчений охоронець, який стежить за ситуацією навкруги й супроводжує клієнта, куди б той не попрямував.

До обов’язків охоронців входить перевірка маршрутів пересування, входів і виходів з будівель, контроль відкритих ділянок, які можуть бути небезпечними. Іноді для безпечного пересування використовується службовий автомобіль з водієм, навченим діяти в критичних ситуаціях.

Окрім цього, охоронці взаємодіють з групами швидкого реагування агентства безпеки, до якого вони відносяться, а також з поліцією. Додатково, якщо послуги охорони надаються на території частки будинку, можна встановити «тривожну копку», датчики безпеки, управління системою безпеки з мобільного телефону. Така схема дозволяє забезпечити найвищий рівень безпеки!

Бувають ситуації, коли без охорони не обійтися – перевезення великої суми грошей, захист від конкурентів, охорона у зв’язку з небезпечним родом діяльності. Особиста охорона – це кращий спосіб захистити себе від непередбачених ситуацій!

Уверх