>
Навіщо потрібен охоронець в офісі

Навіщо потрібен охоронець в офісі

Сьогодні охорона офісу не є чимось надприродним – це стандартна процедура, яка забезпечить спокійне перебування на робочому місці, безпеку клієнтів та майна. Для цього використовують камери відеоспостереження, фізичну охорону та інші засоби захисту.

охоронець в офісіНезалежно від того, на якому об’єкті він чергує, охоронець повинен мати високі професійні навички, бути добре підготовленим фізично та психологічно, вміти швидко приймати рішення, адже від того, наскільки правильними будуть його дії, залежить безпека людей. Часто охоронці мають навички надання домедичної допомоги – сьогодні це вже життєво необхідно.

Проте, на відміну від охорони магазинів, виробничих підприємств та торгових центрів, охорона офісних приміщень має свої особливості. У більшості випадків охоронець тут – це людина, що зустрічає на вході й по суті виконує також і функції адміністратора, а тому його зовнішній вигляд дуже важливий, адже він формує перше враження про компанію.

Які завдання охоронця в офісі

Безпека для офісу надзвичайно важлива. Насамперед тому, що вона знижує ризик небезпеки для самих співробітників. По-друге, це можливість уникнути крадіжок, псування майна та використання техніки не за призначенням. Завдяки відчуттю безпеки після впровадження фізичної охорони з’являється можливість забезпечити спокійну роботу, підвищити рівень зосередженості та якість праці.

Часто офісний простір – це не тільки робота «з паперами» і рекламними дзвінками по телефону. Багато компаній займаються розробкою програмного забезпечення, створюють нові технології, торгують й укладають міжнародні контракти, мають у своєму розпорядженні комерційну таємницю. Подібна інформація не повинна виходити за межі офісу, а тому перед охороною офісу ставиться завдання виключити такі витоки, не допустити проникнення сторонніх, перешкодити несанкціонованій фото- та відеозйомці.

Поряд із встановленням систем контролю віддаленого доступу та відеокамер фізична охорона стає відмінним рішенням як для великих, так і для малих офісів. Співробітники охоронної компанії врахують особливості приміщення та його функціонування й розроблять ефективний план захисту. У будь-якому випадку важливим тут є комплексний підхід, коли робота охоронців доповнюється пожежною сигналізацією, відеоспостереженням (дає можливість контролювати ситуацію віддалено) та тривожною кнопкою. Головне – вибрати надійну компанію, яка зможе надати повний спектр послуг та забезпечити справжню безпеку для офісу.

Уверх