>
Головні плюси аналогових камер відеоспостереження

Головні плюси аналогових камер відеоспостереження

Ефективність сучасних систем відеоспостереження складно переоцінити. Їх широко застосовують для забезпечення безпеки в квартирах, заміських будинках, торгівельних центрах, виробничих підприємствах, офісних зонах, при організації масових заходів і безлічі інших випадків.

За допомогою відеокамер можна стежити за порядком, вчасно ідентифікувати злочинця, запобігти пограбуванню або замаху на життя, а в кримінальних справах матеріали з камер відеоспостереження є вагомими доказами або оправдальними чинниками.

Враховуючи широкий функціонал такої системи, найважливішим чинником ефективності відеоспостереження є тип і якість камери.

Как повысить безопасность арендованного помещенияОдними з перших з’явилися аналогові камери, сьогодні замість них вже давно використовують цифрові, проте нерідко аналогові системи здатні дати фору й набагато зручніші у використанні. Особливість таких моделей в тому, що вони передають картинку до безпосередньо головного пульта, без використання інтернет-каналу. Завдяки цьому відео з аналогової камери практично неможливо «перехопити».  Окрім цього, аналогова камера має простішу будову, її легко встановлювати і не треба так часто обслуговувати, що значно збільшує термін експлуатації й спрощує використання.

Найголовнішим плюсом аналогових камер можна назвати роботу в погано освітлених місцях. Сучасні камери, цифрові, дають чіткішу картинку, але тільки при достатньому освітленні, а ось відео з аналогової моделі майже не страждає при недостатньому світлі.

Така перевага обумовлена самим принципом роботи камери. Світлові промені потрапляють на об’єктив, посилюються лінзою й тільки після цього передаються на CCD або CMOS матрицю. В результаті отримувана картинка має схожу якість при різній мірі освітлення. І оскільки зловмисники нерідко працюють саме в темний час, така особливість аналогових моделей в рази збільшує ефективність відеосистеми спостереження.

Купівля сучасних аналогових відеокамер – це відмінне вирішення питання з безпекою! Вони здатні не лише забезпечити хорошу якість картинки, але й практично не залежать від рівня освітлення. Плюс до того можна легко знайти моделі з HD або Full HD роздільною здатністю, які складають серйозну конкуренцію сучасним, супертехнологічним і дорогим IP- моделям. Таке устаткування зручне у використанні, може працювати і всередині, і зовні приміщення, прослужить довго і при цьому не потребує великих витрат на встановлення і обслуговування.

Уверх