>
IP домофонія і контроль доступу для підприємства

IP домофонія і контроль доступу для підприємства

Впровадження новітніх технологій допомагає забезпечувати безпеку на об’єкті та контролювати роботу усіх співробітників. IP-домофони та системи контролю доступу (СКУД) призначені для повноцінного контролю входів і виходів, роботи співробітників і фіксації часу, витраченого на обід.

Підключення такої системи дозволить контролювати ситуацію на підприємстві з будь-якої точки світу!

Для чого потрібні IP домофони та СКУД

IP-домофонія призначена для спостереження за об’єктом, контролю входів, відеоспостереження й роботи усіх встановлених систем безпеки. Інформація передається по локальній мережі або через Інтернет. Можна підключати декілька пристроїв або контролювати систему з одного комп’ютера.

IP-домофон складається з викличної панелі, яка оснащена відеокамерою, мікрофоном і динаміком. Можна переглядати інформацію з відеокамер, перевіряти повідомлення та відповідати на дзвінки.

СКУД – це система, яка дозволяє контролювати усі входи і виходи! Програма розраховує графік роботи кожного співробітника, фіксує час приходу на підприємство і час, витрачений на обід. З’єднання з системою бухгалтерії дозволяє зручно розрахувати зарплату співробітникам, знаючи про усі запізнення.

Переваги від впровадження IP домофонії та СКУД

IP-домофонія і СКУД дозволяє не просто контролювати прихід кожного співробітника – сторонні не зможуть потрапити на територію. Можна спостерігати за роботою, регулювати час, який йде на виконання завдань. Керівник зможе правильно нарахувати зарплату, відповідно до відпрацьованого часу і враховувати переробку.

І найцікавіше: установка такого устаткування не передбачає прокладення кабелів і займає мінімум часу. Впровадження систем безпеки зараз не вимагає великих інвестицій, а функціональність дозволяє скоротити витрати на охоронців і непотрібне устаткування.

Інформація передається через мережу в онлайн-режимі, тому систему можна контролювати навіть видалено. До головного пристрою легко підключаються додаткові пристрої, у тому числі відеокамери, датчики руху, сигналізації й інші системи і пристрої. Використання сучасних технологій дозволяє розподіляти ключі та коди доступу серед робітників.

Зчитування відбитків пальців гарантує безпеку і запобігає проникненню зловмисників.  Камери нічного бачення фіксують кожен рух, підприємство надійно захищене навіть вночі!

Впровадження IP домофонії і СКУД – простий спосіб захистити підприємство від проникнення сторонніх і контролювати роботу співробітників! За допомогою карток, відбитків пальців або спеціального коду регулюються усі процеси та переходи з одного приміщення в інше. Знаходячись у будь-якій точці світу, керівник зможе спостерігати за ситуацією на підприємстві.

Уверх