>
Контроль і безпека на робочому місці

Контроль і безпека на робочому місці

Впровадження систем фізичної безпеки і відеомоніторинг в реальному часі дозволяють отримувати актуальні дані про ситуацію на об’єкті, проводити аналітику й планувати покращення, здатні якісно вирішити ситуацію. Такий підхід допомагає керівництву підприємства забезпечити безпеку співробітників захистити матеріальні та нематеріальні активи.

Сучасні системи фізичної безпеки дозволяють впоратися з будь-якими загрозами. Особливо актуально це під час глобальної пандемії. Вони повинні ефективніше розподіляти людські потоки на об’єкті, не допускаючи великих скупчень – наприклад, на прохідній, де часто витрачається багато часу на перевірку людей, що входять і виходять, в кінці та на початку зміни.

Інтегровані рішення не лише підвищать безпеку на підприємстві, але й відіб’ються на ефективності дій в надзвичайних ситуаціях, оптимізують розподіл ресурсів. Приміром, відеоспостереження та засоби визначення місця розташування співробітників в реальному часі дають уявлення про те, як використовується робоче місце і встановлене там устаткування, а також скільки людей знаходиться на місці в конкретний момент часу.

Системи відеоконтролю з функцією RTLS дають глибше розуміння зайнятості й використання об’єкту, що дозволяє прийняти правильні рішення і оптимізувати роботу підприємства.

Для чого потрібен контроль робочого місця

Технологія визначення місця розташування в реальному часі дає відразу три способи використання отримуваної інформації. Вона позначається на безпеці на робочому місці, ефективності використання ресурсів й дає можливість оперативно зреагувати на будь-яку надзвичайну подію.

  • Оптимізація робочого процесу – розуміючи рівень зайнятості співробітників, можна покращити робочі процеси, дізнатися про наслідки, які дає реалізація прийнятих стратегій і при необхідності скоректувати їх.
  • Впровадження зручних засобів контролю – завдяки розумінню місця розташування співробітників керівники служби безпеки отримують зручний інструмент контролю небезпеки, можуть вчасно надати або обмежити доступ до різних зон або приміщень підприємства.
  • Підвищення безпеки – відеоспостереження з функцією RTLS дозволяє швидше реагувати на надзвичайні ситуації та управляти кризовими ситуаціями.

Подібні системи контролю доступу і відеоспостереження будуть корисні для будь-якого підприємства – заводу, офісу або адміністративного об’єкту. Вони дозволяють зрозуміти, де знаходяться співробітники або відвідувачі, як довго і що при цьому роблять. Надають службам швидкого реагування відомості про останнє відоме місце розташування й спрощують пошук людей під час НС.

Це істотно розширює функціонал засобів безпеки на підприємстві й дозволяє ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації.

Уверх