>
Охорона – ефективний засіб забезпечення порядку

Охорона – ефективний засіб забезпечення порядку

Співробітники служби безпеки – це найкраще рішення для охорони приватної території та ефективний засіб запобігання злочинам на комерційних об’єктах.

ОхранникиОхоронці набагато результативніші, ніж камери, особливо в людних місцях або в місцях з інтенсивним рухом, адже вони можуть не тільки фіксувати порушення, а й вживати заходів щодо затримання злочинців, а також реагувати на небезпечну ситуацію (організувати евакуацію з будівлі, почати гасіння займання, щоб не допустити поширення пожежі, а у разі потреби викликати служби швидкого реагування).

За статистикою, організація поста охоронців на прохідній та пішого патруля знижує кількість незаконних проникнень на територію підприємства на 41% та на 59% знижує ймовірність успішного пограбування, у тому числі самими працівниками підприємства (вандалізм, крадіжка матеріалів та ресурсів компанії).

Злочинці вже не бояться потрапити до об’єктиву камери – тут достатньо вдягнути маску. А от якщо вони знають, що охоронець перебуває десь поряд і має право використовувати зброю, ризикувати їм уже не хочеться.

Наявність професійного охоронця на території компанії означає, що бізнес буде під контролем, і спеціально навчені співробітники діятимуть у разі потреби. Уявіть на секунду, що хтось проникнув у ваш магазин чи офіс посеред ночі. Система відеоспостереження надасть вам кадри, але нічого більше. Проте професійний охоронець негайно розбереться з порушником, зупинить його, затримає та передасть правоохоронним органам, запобігши можливим збиткам вашого бізнесу.

Як посилити охорону

Охоронці не можуть бути скрізь одночасно. Це означає, що деякі зони (якщо територія є досить великою) залишаться без нагляду, поки патрулювання проводиться в іншому місці об’єкта.

Ситуацію можна вирішити двома способами. Перший – це збільшення числа самих охоронців та, як наслідок, щомісячне підвищення фінансових витрат. Другий спосіб – це посилення охоронців запровадженням системи відеоспостереження та організацією центрального посту, куди надходитимуть усі дані з камер. Спостерігаючи ситуацію через монітори, один оператор контролюватиме всю територію і в разі потреби відправить в зону з пригодою патруль.

Охоронці можуть використовувати комплексний підхід до захисту. Вони можуть швидко реагувати на мінливі умови та діяти, а не просто фіксувати порушення, охороняти та захищати.

Уверх