>
Все, що треба знати про систему безпеки

Все, що треба знати про систему безпеки

Всё, что нужно знать о системе безопасностиКоли ви чуєте слова «безпека», велика вірогідність, що ви почнете думати про пристрої системи безпеки, але це значно більше. Безпека будинку і території – це не просто устаткування – це особливий підхід до організації простору і діяльності, уважність і обережність.

На жаль, увага до питання безпеки підвищується вже після події, коли сторонні вже проникли на об’єкт або коли сталося ЧП. Звичайно ж, виправити ситуацію можна – достатньо зробити усе можливе, щоб цього більше ніколи не повторилося. Але краще робити це в якості превентивних заходів.

Що треба робити в першу чергу

Щоб захистити свій дім або територію своєї компанії від загроз, потрібна велика пильність. Загрози можуть виходити звідки завгодно, але знання того, що вони є і як відбити їх, дуже важливе. Це дозволить зрозуміти, яка конкретно система безпеки потрібна – установка відеокамер, турнікетів або датчиків займання і задимлення.

Найбільша загроза безпеки – це грабіжники, Якщо вони не можуть швидко потрапити всередину, тоді вкладення у безпеку окупаються. Більшість крадіжок із зломом – це не ретельно продумані пограбування з тижнями планування – це божевільний ривок, практично без підготовки. А тому оцініть усі слабкі місця й усуньте їх.

Вам не треба відразу встановлювати охоронну сигналізацію. Це корисний інструмент, але він не виключає інших дій, адже в питаннях безпеки все взаємозв’язано.

Щоб підняти безпеку, проведіть оцінку усієї будівлі та прилеглої до неї території. Оцініть усі ті дрібниці, які малюють картину безпеки об’єкту, такі як сусіди, типи замків, які ви використовуєте, якість дверей, чи може хтось дістатися до ваших вікон. Шукайте можливості підвищити безпеку! І тільки після цього приступайте до проектування і вибору технічних систем безпеки.

Комплексна системи безпеки

Системи сигналізації – одні з кращих інструментів для підвищення безпеки. Вони контролюють територію за допомогою величезної різноманітності датчиків:

  • детектори руху;
  • датчики дверей і вікон також називаються датчиками входу і контактними датчиками);
  • детектор диму і чадного газу;
  • датчик розбиття скла;
  • зовнішні камери спостереження.

Розпочніть з малого

Якщо у вас невеликий бюджет, встановіть модульну систему, що дозволяє в майбутньому доповнювати її новими групами датчиків. І кожного разу розширюйте її – це буде краще, ніж якщо для кожних датчиків прокладати окрему проводку й монтувати свої приймальні та передавальні пристрої.

Уверх