>
Нічне відеоспостереження

Нічне відеоспостереження

Нічні камери відеоспостереження зі спеціальними функціями дозволяють уникнути проблем, пов’язаних з ідентифікацією осіб, машин і всього, що відбувається на об’єкті, незалежно від часу дня й якості освітлення. Проте система відеоспостереження буде ефективною тільки в тому випадку, якщо камера передає картинку високої якості.

Інфрачервона відеокамера виконує широкий спектр завдань й передає дані навіть в повній темряві. Такі камери можна використати будь де – в приватних будинках і квартирах, державних і комерційних об’єктах.

Види камер нічного відеоспостереження

Камери нічного спостереження за своїми характеристиками не відрізняються від інших пристроїв для денної зйомки: фокусна відстань, роздільна здатність, кут огляду й інші нюанси. Але вони мають більш високу чутливість і ІЧ-підсвічування, що дозволяє добре бачити в темряві.

Залежно від типу передачі сигналу й типу обробки даних відеокамери бувають двох видів: аналогові та цифрові.

Аналогові – це класичні, недорогі камери, які задовольняють базові потреби в спостереженні. Вони встановлюються на вхідних дверях в офісах, складах і гаражах, на воротах і входах до будинку. Вони прості у використанні, а відео може виводитися як на екран, так і передаватися на носій для відкладеного перегляду.

Цифрові камери використовують сучасні технології передачі й обробки інформації. Тут не треба використовувати зовнішні носії – IP-камера підключається до інтернету й передає зображення на комп’ютер або телефон в режимі реального часу.

Також камери нічного спостереження можна розділити на вуличні та внутрішні. До внутрішніх вимоги мінімальні, вуличні ж повинні мати захист корпусу, ІЧ-підсвічування, захист проти туману і тепловізор.

Як обрати камеру нічного відеоспостереження

Головна вимога до нічних камер – це передача картинки високої якості. Вона має бути максимально чіткою, добре передавати риси обличчя, особливості автомобілів й інші деталі.

Щоб камера справлялася з нічною зйомкою, вона повинна мати ряд параметрів:

  • інфрачервоне підсвічування для виявлення об’єкту в повній темряві;
  • режим переходу з нічної монохромної зйомки на денну кольорову;
  • висока чутливість матриці для передачі якісного зображення;
  • динамічний діапазон від 120 дБ для розрізнення світлих об’єктів на світлому фоні і темних на темному;
  • ICR фільтр для захисту матриці в денний час від дії сонячних променів й ІЧ-підсвічування.

Для того, щоб правильно підібрати камеру, треба чітко визначити її основні функції. Якщо на території, де має бути розміщена камера, є хороше освітлення, можна придбати звичайну відеокамеру. Якщо ж територія в нічний час не освітлюється або воно недостатнє, тут зможуть працювати тільки IP-камери високої якості з розширеними функціями.

Уверх