>
Нічні камери не дадуть шахраям жодного шансу!

Нічні камери не дадуть шахраям жодного шансу!

Системи відеоспостереження – один з найефективніших інструментів охорони, але більшість камер потребують хорошого освітлення, інакше їх ефективність падає. Рішенням тут стає встановлення відеокамер з функцією нічного бачення. Таке устаткування дозволить контролювати територію навіть в найтемнішу ніч!

Нічні камери чудово підійдуть для охорони присадибної території котеджів, приватних будинків, складських і офісних приміщень, а також для розміщення по периметру паркінгів, біля магазинів або усередині неосвітлюваного приміщення.

Від звичайних вони практично нічим, окрім функції інфрачервоного підсвічування, не відрізняються. Інфрачервоні промені не сприймаються людським оком, але допомагають камері фіксувати зображення при мінімальному освітленні.  Краще всього, щоб підсвічування мало високу потужність і великий кут чутливості, співпадаючий з кутом огляду – інакше при невеликій потужності фіксуватиметься лише картинка на невеликій відстані від камери, а при розбіжності в кутах огляду і підсвічування, на картинці з’являться засвічені й темні ділянки, що відразу позначиться на ефективності камери.

Через мінімальну кількість світла і чорно-білий режим камери нічного бачення повинні мати максимальну чутливість – 0,001 люкс. Найчастіше такі системи відеоспостереження задіюються для цілодобового стеження за територією, тому оптимальним варіантом є моделі з функцією перемикання день/ніч, коли вдень картинка різноколірна, а вночі – чорно-біла, з підсвічуванням.

У світлий час інфрачервоне випромінювання в подібних камерах відключається, адже хвилі такого типу спотворюють кольорове зображення, впливають на контрастність картинки та її чіткість. Не менш важливий тут і корпус камери, оскільки нічні системи відеоспостереження найчастіше встановлюються на відкритій території, й їх можуть пошкодити. По-перше, усі дроти та комунікації повинні надійно поміщатися всередині камери, щоб уникнути їх умисного ушкодження й виведення з ладу. По-друге, корпус повинен відповідати двом головним критеріям: надійно захищати лінзу і сенсор камери від попадання вологи, пилу або сторонніх предметів, а також не зачіпати кут огляду і кут підсвічування камери – це приведе до спотворення картинки.

Краще підбирати зносостійкий і не схильний до утворення іржі матеріал корпусу, щоб камера прослужила максимально довго за будь-яких погодних умов.

Уверх