>
Охорона для школи і дитячого садочка

Охорона для школи і дитячого садочка

Будь-який учбовий заклад має бути безпечним – як для учнів, так і для викладачів. Буллінг, бійки, паління, алкоголь і навіть дрібні наркотики – на жаль, саме такі реалії багатьох українських шкіл, вишів та інших освітніх установ. Специфіка їх охорони полягає в тому, що активні дії на порушників, а найчастіше це самі учні, вкрай обмежені.

Визнати проблему – означає зробити перший і найважливіший крок до її вирішення. Пенсіонер-охоронець навряд чи зможе розсудлити хуліганів: у нього просто немає потрібних навичок. Тут необхідна професійна охорона з відрегульованим планом дій!

охрана для школУчбовому закладу потрібна правильна система безпеки, яка працюватиме при будь-якій надзвичайній події. Це і контроль на вході, і захист від буллінга, і боротьба з палінням, і нічна охорона будівлі та прилеглої території.

Охорона учбового закладу може включати денне, нічне або цілодобове чергування (відеоспостереження та обхід території), недопущення на територію сторонніх, контроль дотримання порядку та внутрішніх правил учбового закладу, встановлення «тривожної кнопки» для виклику поліції.

При цьому кількість охоронців має бути розрахована правильно: від одного співробітника для невеликого дитячого садочка до десятка фахівців для території з декількох будівель. У кожного з них можуть бути свої обов’язки – від простої фіксації порушень і передачі цієї інформації адміністрації учбового закладу до фізичної допомоги – наприклад, при пожежі.

Дії охоронців учбових закладів мають бути строго регламентовані – це узгоджується з людиною, відповідальною за безпеку учбового закладу, а якщо такої посади немає, то з керівництвом вишу, директором школи або завідувачем дитячого садочка. Застосовувати звичайні заходи захисту тут не можна, і концепція безпеки учбових закладів не допускає активної дії на учнів – особливо, якщо йдеться про неповнолітніх. Навіть якщо вони злісно порушують дисципліну.

Можливі і додаткові заходи безпеки: датчики руху та відеокамери в коридорах, фойє і на вході до школи, сигналізація для комп’ютерних класів, приміщень з матеріальними цінностями, підключення послуг групи швидкого реагування з можливістю виклику допомоги з різних місць школи – входу, вчительської, кабінета директора.

Професійна охорона території – це гарантія безпеки учнів і викладацького колективу!

Уверх