>
Охоронець для магазину: професіонал чи людина з вулиці?

Охоронець для магазину: професіонал чи людина з вулиці?

Статистика пограбувань магазинів, заправок та кафе, на жаль, не тішить. При тому, що майже в кожній торговій точці стоїть людина в уніформі охоронця, майно та цінності виявляються незахищеними. В чому проблема?

В кадрах. Поки директори та власники малого та середнього бізнесу не зрозуміють, що охорона – це останнє, на чому потрібно економити, їхні проблеми з крадіжками товарів днем ​​та вночі не закінчаться. Тож чим відрізняється професіонал від людини «з вулиці»?

Підготовка: фізична, психологічна, законодавча

Охоронець для магазинуХто сьогодні може влаштуватись охоронцем у магазин чи невеликий торговий центр? Майже будь-хто! Головне, щоб він підходив за віком, виглядав спортивно та підтягнуто, мав приємну зовнішність. В результаті на охоронних пунктах стоять студенти, приїжджі з прилеглих сіл хлопці та чоловіки, але за будь-якої позаштатної ситуації працівник «охорони» не знає, що робити.

Професіонал, який пройшов курс підготовки в агентстві безпеки, склав іспит й готовий до будь-якої ситуації. Він може коректно відреагувати на просту крадіжку шоколадки на касі та напад зі зброєю.

Що включає курс підготовки охоронців:

  • Фізична підготовка – курс не такий інтенсивний та глибокий, як для охоронців, але без здачі певних нормативів жодна солідна агенція не допустить співробітника на об’єкт.
  • Психологічна – це курс іноді навіть важливіший, ніж фізичний. Охоронець має бути будь-якої миті бути готовим до екстремальної ситуації насамперед психологічно.
  • Законодавча – багато підприємств виплачували штрафи за неправомірні дії своєї охорони, тому що їхні працівники не знають законодавчої бази та не уявляють, що входить до компетенції охоронця, а що ні.

Звичайно, справжній професіонал не виконуватиме паралельно функції секретаря, працівника рецепшн, садівника та паркувальника. Наймаючи співробітника охоронного агентства, власник бізнесу повинен розуміти, що має справу зі спеціалістом, обов’язки якого суворо регламентовані та бездоганно виконуються.

Скупий платить двічі

Це прислів’я підходить під найм випадкових людей для охорони якнайкраще. Прагнучи заощадити на професіоналі, величезний відсоток директорів магазинів стикаються з крадіжкою самими охоронцями.

При укладанні договору з охоронцем-професіоналом обидві сторони захищені від спірних ситуацій юридично, що спрощує завдання контролю, насамперед самим замовникам.

Фахівець може коштувати в рази дорожче, ніж звичайний хлопець у формі охоронця, але багато замовників охоронних агентств готові платити за свій спокій.

Уверх