>
Охоронна сигналізація нового зразка

Охоронна сигналізація нового зразка

GSM сигнализацияСьогодні ринок охоронних сигналізацій пропонує величезну різноманітність варіантів захисту, проте більшість з них не відповідають загальноприйнятим стандартам якості, адже робляться і встановлюються без жодних ліцензій. В результаті устаткування або не відповідає характеристикам об’єкту, або збоїть, що спричиняє величезний ризик для власника.

Правильний варіант – це встановлення охоронної сигналізації, розробленої спеціально під конкретні об’єкт, що враховує усі особливості території (площа, розташування, освітленість, кількість входів-виходів, ризики й інші моменти). В ідеалі, якщо вона працює через GSM – завдяки цьому вона отримує наступні переваги:

  • бездротові датчики не вимагають прокладення кабелів;
  • сигнал йде через GSM канал, що дозволяє відмовитися від стаціонарного телефону;
  • працює навіть у разі відключення електроенергії;
  • сигнал про порушення периметра вирушає на будь-який пристрій (наприклад, на мобільний телефон).

Але, напевно, найголовніше достоїнство безпровідної охоронної сигналізації полягає в тому, що для її монтажу не треба свердлити стіни для прокладення усіх потрібних кабелів, а потім робити ремонт. Це особливо актуально для підприємств, які здійснюють свою діяльність в орендованому приміщенні. Крім того, при переїзді усі датчики легко демонтуються, й їх можна встановити на новому місці.

GSM сигналізація добре підходить і для приватного будинку, і для офісу, гаража або дачі. Вона добре масштабується під будь-яку площу й при необхідності розширюється додатковими модулями. Це не просто альтернатива стандартним охоронним системам – безпровідна GSM сигналізація більш ефективна!

Окрім звичайного набору датчиків сповіщення, вона має GSM-модуль, який може транслювати сигнал про стороннє проникнення або будь-яке інше порушення на території, що охороняється, на будь-яку відстань, навіть якщо власник об’єкту знаходиться в іншому місті або навіть за кордоном. Тобто GSM сигналізація дає можливість контролювати територію видалено.

Як працює GSM сигналізація

Принцип функціонування такої сигналізації полягає в наступному: датчики передають сигнал на приймальний пристрій, де інформація обробляється. У разі виявлення порушення (спрацьовування датчика або вихід його з ладу) по GSM каналу вирушає сповіщення на пристрій власника. Додатково сигнал може дублюватися на пост охорони.

Самі охоронні системи можуть бути декількох видів – стандартного і змішаного, коли сигналізація доповнюється спеціалізованими приладами, що дозволяють отримати цілодобовий контроль над територією. Це можуть бути не лише датчики відкриття дверей, але й прилади, здатні виявити задимлення, виникнення пожежі, витік газу, прорив водопровідних труб, відключення системи вентилювання або обігріву, відключення електропостачання і багато що інше. Говорячи простіше, GSM сигналізація може своєчасно виявити будь-яку нештатну ситуацію!

Уверх