>
3 способи підвищити безпеку для лікарень та медичних центрів

3 способи підвищити безпеку для лікарень та медичних центрів

На жаль, Covid-19 – не єдина небезпека, та й сам медичний персонал не вважає його настільки сильною загрозою, як ризик постраждати від іншої загрози – фізичної. Ось чому будь-який медичний заклад потребує охорони та впровадження засобів контролю та фізичної безпеки. Без цього забезпечити безпеку лікарні, її співробітників та пацієнтів буде важко.

безпеку для лікареньВеликі лікарні мають кілька входів, а відділення невідкладної допомоги зазвичай відкриті цілодобово. Все це підвищує ризики та робить персонал уразливим у небезпечних ситуаціях. Лікар може постраждати від буйного пацієнта, можуть бути викрадені конфіденційні дані пацієнтів, пошкоджено цінне медичне обладнання, підмінено біологічні зразки.

Ми пропонуємо 3 поради щодо покращення безпеки майна, пацієнтів та персоналу у лікарнях та інших медичних закладах.

1. Зменшіть зони загального доступу

Дуже часто пацієнти заходять туди, куди не повинні, заважають медикам і відволікають їх від роботи. Також у лікарні може бути велика кількість громадських зон, які або не використовуються або не контролюються належним чином. Обмеживши доступ до цих зон або взагалі заборонивши його, небезпеки поменшає. Наприклад, можна поставити двері з кодовим або магнітним замком.

2. Фізична охорона

Співробітники служби безпеки візьмуть територію під контроль й допоможуть стримати й навіть запобігти злочинній діяльності, здолати загрози ще до того, як вони досягнуть небезпечного рівня. Патрулюючи територію (коридори, зали очікування, загальні прийомні, парковку біля лікарні), охоронці зможуть вчасно виявити підозрілу активність, припинити її або прийти на допомогу у разі небезпеки.

До завдань охоронців у лікарні може входити й ідентифікація співробітників та надання доступу до внутрішніх приміщень – реанімаційного відділення, ординаторської, складу препаратів тощо.

3. Встановлення відеоспостереження

Віддалений контроль території – чудовий спосіб підвищити безпеку лікарні! На додаток до безпеки на місці (фізична охорона) встановлення системи відеоспостереження дозволить команді безпеки стежити за всіма зонами одночасно. Диспетчер може попередити піший патруль про підозрілу активність або одразу викликати співробітників поліції.

Чи готові ви розробити надійну стратегію безпеки для свого медичного центру? Зв’яжіться з нами!

Уверх