>
Переваги стратегії гібридної безпеки

Переваги стратегії гібридної безпеки

Забезпечення безпеки на об’єкті може бути найрізноманітнішим – за допомогою професійної охорони, технічних засобів або віддаленого моніторингу. Однак найкращим рішенням тут здатна стати гібридна стратегія забезпечення безпеки, заснована на всіх трьох принципах.

стратегії гібридної безпекиПрисутність співробітників служби безпеки зі спецзасобами та зброєю, піші патрулі та контрольно-пропускні пункти, зовнішні служби спостереження з функцією розпізнавання облич і автомобільних номерів, датчики та сигналізації – якщо стратегія безпеки працює комплексно, у злочинців не буде жодного шансу!

Головні плюси гібридної стратегії безпеки

Існує безліч переваг впровадження на об’єкті гібридної стратегії безпеки. Поєднання охорони на місці з дистанційним спостереженням або датчиками руху і відкриття вікон/дверей здатне значно посилити співробітників охорони, зробити їх більш ефективними.

За останнє десятиліття технологія віддаленого моніторингу досягла серйозних успіхів. Компанії, що приділяють увагу своїй безпеці та впроваджують передові системи контролю, можуть отримувати вичерпні дані з будь-якої ділянки своєї території.

Поєднання фізичної охорони, відеоспостереження та впровадження технічних засобів гарантує максимальний контроль ситуації. Охоронці працюють на прохідній, оператор спостерігає за периметром і внутрішньою територією за допомогою відеокамер, а різноманітні датчики (руху, відчинення дверей і вікон, витоку газу, зміни температури, задимлення тощо) повідомляють про потенційно небезпечні ситуації, що дає змогу оперативно відправити в цю зону патруль.

Віддалені спостерігачі можуть вжити належних заходів, навіть якщо на території немає чергового охоронця. Більш того, встановлені датчики можуть надсилати сигнал тривоги автоматично – на центральний пульт охоронної компанії або поліції, яка направляє на об’єкт групу швидкого реагування.

Стратегія гібридної безпеки – найбільш результативна. Вона охоплює всі можливі ризики, дає змогу підійти до охорони території комплексно, враховуючи всі її особливості та складнощі. Крім того, впровадження відразу декількох засобів контролю в разі втрати однієї з гілок не дасть змоги втратити контроль над ситуацією. Наприклад, якщо в разі знеструмлення перестали працювати камери відеоспостереження і датчики, охоронці продовжать тримати ситуацію під контролем.

Уверх