>
Послуги охоронця для керівників і VIP-персон

Послуги охоронця для керівників і VIP-персон

Шановні люди завжди потребують охорони. Захист може знадобитися, щоб зберегти конфіденційність і захистити репутацію, допоможе убезпечитися від недоброзичливців або не допустити небажаних контактів.

вип охранаПослуги охоронця для керівників і VIP-персон можуть бути найрізноманітнішими – наведемо кілька найпопулярніших рішень.

Супровід

Із професійним охоронцем можна почуватися в безпеці дорогою на збори акціонерів, корпоративний захід, торговельну виставку або йдучи кудись в особистих справах. За вами можуть стежити зловмисники, і ваша конфіденційність і безпека можуть бути поставлені під загрозу.

Професійні охоронці зможуть зробити маршрут спокійним і по-справжньому безпечним. За необхідності рухатимуться на віддалі, нічим не видаючи себе, а в критичній ситуації прийдуть на допомогу й зупинять нападника.

Супровід може бути і явним, виставленим на показ. Це стає демонстрацією високого статусу й водночас дає зрозуміти потенційним злочинцям, що все під контролем, і в них немає жодного шансу.

Розробка стратегії безпеки

Ваш транспорт і маршрут слідування мають бути ретельно сплановані для забезпечення найвищого рівня індивідуальної безпеки. Ваш водій може бути найдосвідченішим у різних дорожніх ситуаціях, але з проблемами в дорозі (наприклад, напад бандитів під час зупинки на світлофорі) він навряд чи впорається. Ваша подорож має бути спланованою – безпечною. Водій може бути справжнім професіоналом на дорозі, проте бувають ситуації, коли потрібен не тільки високий рівень водіння, а й безпека.

Професійні охоронці розроблять план безпечного маршруту. Ваша безпека та конфіденційність будуть головним пріоритетом.

Контроль точки призначення

Пункт призначення має бути ретельно оглянутий до вашого прибуття, щоб запобігти потенційному ризику, зберегти конфіденційність і безпеку. Співробітники служби безпеки оглянуть територію і виявлять усі вразливі місця, щоб ви могли зосередитися на своїх пріоритетах.

Професійний охоронець приділяє підвищену увагу всім ризикам, а не просто реагує на напад зловмисників. Подібних ризиків – величезна безліч, і не всі вони пов’язані з прямим нападом.

Уверх