>
Що повинен фіксувати охоронець у разі порушення безпеки

Що повинен фіксувати охоронець у разі порушення безпеки

Ключ безпеки – це не тільки максимальний контроль території, а й аналіз усіх інцидентів, що сталися, байдуже, чим вони при цьому закінчилися. А тому завдання охоронця включає також і підготовку звітів.

отчет охранникаДля початку необхідно визначити, яку саме інформацію охоронці повинні відстежувати і записувати в рапорті після інциденту. У кожного бізнесу є свої унікальні події, а це означає, що, на жаль, не існує універсального підходу, який можна було б застосувати, коли справа доходить до аналізу подій. Тим часом існує кілька основних даних, які потрібно враховувати.

Категорія інциденту

Усі події необхідно сегментувати. Це можуть бути такі категорії, як крадіжка, злом, бійка, псування майна, нестача товару тощо. Кожна з них при цьому може включати додаткові підкатегорії – більш конкретний сегмент.

Коли ви розглядаєте свої категорії, ви можете зрозуміти, яких проблем більше, що, своєю чергою, здатне дати розуміння, що потрібно робити, щоб у майбутньому не допустити або щонайменше скоротити подібні інциденти.

Проблемність

Найважливішим елементом аналізу та розподілу ресурсів протидії инцидентам є вимірювання серйозності кожної події. Ресурси мають бути виділені насамперед для управління та скорочення більш проблемних подій, що завдають великої шкоди бізнесу, співробітникам або іміджу компанії.

Винуватець

Хто є особою (особами), винною у даній події або наслідки дій якої призвели до подібних наслідків.

Дата і час

Це може бути як проста дата, коли стався інцидент, так і складна, наприклад, відстеження дати початку та закінчення, якщо внаслідок інциденту з’явилися довгострокові наслідки. Усе залежить від того, наскільки детальним має бути звіт.

Опис

Це безпосередньо коментар охоронця, який виявив проблему, і його первинний аналіз ситуації: що це був за інцидент, де він стався, хто повідомив про це, хто був залучений і які наступні кроки.

Після того, як охоронець задокументує основну інформацію, у вас з’явиться можливість проаналізувати ситуацію, отримати статистичні дані та скоригувати свою стратегію безпеки. Відстеження подібних подій є важливим інструментом для створення бізнес-обґрунтування додаткових витрат на безпеку.

Уверх