>
Скільки коштують послуги охоронця?

Скільки коштують послуги охоронця?

Вартість найму охоронця залежить від багатьох факторів і може становити як 200, так і 2000 гривень за годину, залежно від виконуваних завдань. Наприклад, в одному випадку охоронець потрібен для підтримання порядку в невеликому роздрібному магазині, а в іншому – на складській території, великому торгово-розважальному центрі або для супроводу та здійснення особистої охорони бізнесмена.

Також вартість охорони залежить від тривалості зміни, кількості охоронців, яких ви плануєте найняти, рівня ризику та завдань, які потрібно виконувати, досвіду та необхідності використання технічних засобів.

Чинники, що впливають на вартість охорони

Скільки коштують послуги охоронцяНасамперед на вартість послуг охоронця впливають такі фактори:

Спецзасоби та озброєння. Озброєна охорона коштує більше, ніж неозброєна. Це пов’язано з наявністю ліцензії на зброю, витратами на навчання та тренування зі стрільби.

У більшості випадків вам не потрібна озброєна охорона – достатньо буде і спецзасобів: кийка, газового балончика та електрошокера. А от якщо ви знаходитесь в зоні підвищеного ризику, отримували погрози життю або перевозите коштовні предмети, краще найняти охоронця зі зброєю.

Психологічна підготовка. Навчання – ще один чинник, що впливає вартість послуг охоронця. Часто в охорону йдуть відставні військові та поліцейські. За роки роботи вони нагромадили величезний досвід, у тому числі психологічний, що значно підвищує їхню кваліфікацію. Їхні послуги обійдуться дорожче, але в критичній ситуації вони знатимуть, як діяти, і впораються найкраще.

Досвід роботи охоронцем. Це один із найважливіших факторів, що впливають на вартість послуг. Досвідчений охоронець з просунутими навичками набагато ефективніший, незалежно від того, чи ви наймаєте його для особистої охорони або забезпечення порядку на підприємстві.

Якщо ваші потреби у безпеці не критичні, можна найняти молодого охоронця. Однак, якщо ви наймаєте охорону через високий рівень ризику, найкраще найняти більш досвідчених фахівців.

Штатний охоронець чи спеціаліст охоронної компанії?

Приватні охоронні підприємства стають все популярнішими. По-перше, їх послуги можна не включати до платіжної відомості й просто платити за контрактом. По-друге, якщо штатний охоронець раптом захворіє, замінити його не буде кому. По-третє, це фахівець із особливим рівнем допуску, а тому необхідно переконатися, що він має чисте минуле. Якщо ваша компанія не має відповідної служби безпеки, яка може це перевірити, ви можете найняти шахрая, а тому найкращим варіантом буде співпраця з охоронною компанією, яка про все подбає за вас.

Уверх