>
Сучасні відеокамери – максимальний функціонал!

Сучасні відеокамери – максимальний функціонал!

Розвиток цифрових технологій привів до стрімкого стрибка в ефективності засобів безпеки і відеоконтроля. За останні п’ять років виробники випустили камери з передовими функціями, здатні в рази підвищити рівень домашньої та громадської безпеки.

На початку 2021 року американська компанія Athena Security почала випуск двох лінійок інтелектуальних камер відеоспостереження, здатних виявляти приховане носіння вогнепальної зброї й підвищену температуру. Тепловізорна камера з штучним інтелектом здатна виявляти сховану зброю й миттєво попереджати співробітників безпеки, вона може допомогти у визначенні хворих, недопущенні їх в місця масового скупчення людей і відвертанні поширення COVID-19.

Подібні відеокамери з датчиками можна розмістити в будь-якому приміщенні, щоб відстежувати, скільки людей знаходиться у будівлі або в окремих кімнатах, щоб уникнути проблем з передачею вірусу.

Потенціал тепловізорних камер з ШІ – величезний. Це не лише можливість зменшити людський чинник, але й можливість в рази прискорити контроль на вході, зупинити поширення COVID і не допустити неправомірне використання зброї в суспільстві. Це відмінний спосіб автоматизації громадських заходів безпеки!

Застосовуватися такі камери можуть всюди – в школах, закладах громадського харчування, лікарнях, торгівельно-розважальних центрах, вокзалах, аеропортах, урядових будівлях, бібліотеках й інших соціальних об’єктах, роблячи їх відвідування максимально безпечним.

Не менш цікаве рішення запропонувала інша компанія – FLIR, що запропонувала мультиспектральну камеру Elara DX з панорамуванням, нахилом і масштабуванням. Вона забезпечує чудове спостереження по периметру й поєднує 31-кратний оптичний зум, теплові датчики, ІЧ-підсвітку, даючи можливість контролювати територію в будь-який час доби, в повній темряві, при яскравому світлі та за будь-яких погодних умов.

З кожним роком тепловизорні камери з штучним інтелектом стають усе більш популярними. Вони відрізняються збільшеним діапазоном огляду, інфрачервоним підсвічуванням й щіткою склоочисника, якою можна дистанційно керувати для використання в складних погодних умовах (наприклад, не допускати налипання пилу, снігу або утворення інею).

Виняткові можливості виявлення й ідентифікації мультиспектральних і тепловізорних камер допомагають контролювати ситуацію й отримувати усі необхідні дані – максимально зручно та швидко!

Уверх