>
Супровід VIP-вантажу

Супровід VIP-вантажу

Піклуватися про збереження майна треба завжди – особливо, якщо це надважливі речі, що представляють фінансову або емоційну цінність. Забезпечити захист такого вантажу при перевезенні можна лише за допомогою професійного супроводу.

Послуга супроводу вантажів використовується при перевезенні великих сум грошей, цінних металів або коштовних каменів, документів, акцій та облігацій, а також машин й інших матеріальних і емоційних цінностей, які можуть стати об’єктом уваги недоброзичливців. Найчастіше перевезення VIP вантажу потребують компанії-виробники, складські фірми, колекціонери та бізнесмени.

Як виконується супровід важливих вантажів

Супровід VIP-вантажу краще всього замовляти у професійної охоронної компанії. В цьому випадку її співробітники будуть оснащені бронежилетами, рацією, електрошокерами, газовими балончиками, травматичною або бойовою зброєю й іншою екіпіровкою та спорядженням, необхідними у виконанні покладених на них обов’язків.

Саме ж перевезення вантажу ретельно планується й розпочинається зі збору інформації – про маршрут, стан дороги, водіїв, які керуватимуть машиною, про осіб, що приймають вантаж, точку відправки та місце прибуття. Усе це необхідно для прорахунку теоретичних загроз, вибору найбільш оптимального й безпечного маршруту, підбору додаткового інвентаря.

Звичайний супровід VIP-вантажу здійснюється на службовому транспорті, проте при необхідності охоронці можуть знаходитися безпосередньо в автомобілі з вантажем або навіть особисто транспортувати його. Професійні охоронці бездоганно виконують умови підписаного договору – не допускають відхилень від маршрутів, оцінюють можливі ризики під час поїздки й блискавично реагують на зміну ситуації.

Головне завдання супроводу – попередити небезпеку, але у разі нападу зловмисників співробітники охоронної копанні реагують згідно з обставинами і захищають вантаж усіма доступними їм способами, у тому числі із застосуванням спецзасобів і зброї.

Оскільки VIP- вантажі – вкрай цінне майно, для його супроводу обираються найкращі й найдосвідченіші охоронці: із спортивною підготовкою, вигостреними бойовими навичками, умінням роботи із спеціальною апаратурою, а також високим рівнем IQ, що дозволяє приймати нестандартні рішення й зберігати вантаж навіть в найкритичнішій ситуації!

Уверх