>
«ТОР» – захист по всіх фронтах | Охоронне агентство в Києві | Охоронна компанія Тор-безпека

«ТОР» – захист по всіх фронтах

Впевненим бути в своїй безпеці на 100% можна тільки тоді, коли ви захищені від усіх можливих ризиків. «ТОР» – повний спектр охоронних послуг зібраний в одній компанії.

Фізична, технічна і економічна безпека доступні кожному. Достатньо зателефонувати в «ТОР» і протягом декількох днів Ви будете під повним захистом.

Безпека від А до Я

Охорона не обмежується на встановлення сигналізації або наймання професійного охоронця. Насправді, це комплекс послуг, які окремо дають певний відсоток захисту, але тільки разом зможуть забезпечити 100% безпеку.

Не кожна охоронна фірма може запропонувати повний спектр послуг. У одній не вистачає ресурсів, в іншої фахівців, а третя не має належного дозволу та не відповідає законодавчій базі України. «ТОР» пропонує все, що потрібно для вашої безпеки:

  • Аналіз об’єкта охорони. При забезпеченні безпеки на території або в приміщенні, співробітники вивчають план місцевості і підбирають найбільш оптимальні методи захисту зон ризику. Аналіз дозволяє сформувати комплекс охоронних заходів, необхідних для гарантованої безпеки.
  • Визначення ризиків. Завжди є ризики, але для кожної ситуації вони різні. При підписанні договору це «текст дрібним шрифтом», при наявність власного будинку або підприємства – пограбування, і навіть при простій прогулянці – напад. Ризиків сотні, але тільки фахівець зможе грамотно визначити найімовірніші в вашому випадку.
  • Забезпечення фізичного захисту. Приватна охорона, безпека заходів, супровід осіб або цінних речей – це тільки частина послуг фізичної охорони. Наявність професіонала, навченого захищати мета від будь-яких загроз необхідно практично завжди, адже не одна техніка не замінить людини, хоч і стане додатковим бар’єром захисту.
  • Установка технічних засобів. Фахівці компанії «ТОР» встановлять і налаштують охоронну систему так, щоб і миша не прослизнула. Системи безпеки – надійний засіб оповіщення, яке допоможе вам або охоронцеві дізнатися все, що відбувається на об’єкті.
  • Збереження ваших грошей. Економічна безпека – захист вашого бізнесу. Професіонали вивчать рентабельність, зберуть інформацію про співробітників компанії або претендентів на високі посади, вивчать договору і забезпечать грамотної юридичною консультацією. У «ТОР» працює окремий штат професійних юристів, які підтримують клієнтів в будь-якому питанні.

Задумайтеся про свою безпеку зараз, поки не стало пізно. Один дзвінок в «ТОР-Безпека» може повністю змінити ваше життя, згодом зберігши майно або навіть життя.

Скупий платить двічі

Часом для охорони невеликої квартири або будинку досить однієї послуги з безпеки, але якщо мова йде про життя або великі гроші не варто економити. Зберігши пару тисяч на додаткові заходи безпеки, в майбутньому ви можете втратити набагато більше.

«ТОР» пропонує повний спектр послуг для вашого захисту. Телефонуйте і будьте впевнені у своїй безпеці.

Уверх