>
Як підвищити безпеку на об'єкті?

Як підвищити безпеку на об’єкті?

Сучасні технології дозволяють зв’язувати різні пристрої й не лише виходити в Інтернет, але й використовувати їх для підвищення безпеки на об’єкті — вдома, в офісі, виробничому цеху, видалено стежити за прохідною та дотриманням техніки безпеки.

До системи безпеки можна підключити багато елементів — гаражні ворота, дверні дзвінки та замки, динаміки сповіщення, освітлення й інші електронні пристрої. Стежити за своїм домом ще ніколи не було так просто! Сучасна система безпеки припускає, що пристрої обмінюються даними один з одним і можуть мати видалений контроль.

Давайте розглянемо деякі технології, які ви можете впровадити у свою систему безпеки.

Камери безпеки і видалений моніторинг

Видалений моніторинг — це чудова функція, яка стала можливою з розвитком інтернет-технологій. Ви можете стежити за своїм домом, торговим об’єктом або виробничим цехом, де б ви при цьому не знаходилися. Це додає душевного спокою, особливо якщо ви вимушені поїхати в інше місто.

Просто підключіть камери відеоспостереження до свого смартфону, щоб у будь-який час бачити все, що відбувається у вашу відсутність!

Датчики безпеки

За допомогою датчиків ви можете виявити стороннє проникнення — вони засічуть рух, вібрацію, тепло, відкриття дверей і розбиття вікон. Також датчики можуть виявити витік газу, задимлення або займання. Зафіксувавши ситуацію, датчики “пробуджують” відеокамери, і дані відправляться на смартфон або пульт охорони. Таким чином, ви можете бути в курсі того, що відбувається, і при необхідності прийняти потрібні рішення.

На ринок постійно виходить безліч нових камер відеоспостереження і функціональних датчиків. Це означає, що вибір стає все більшим, і вони стають усе більш доступними. Сучасні розумні камери за допомогою відповідного додатка через Wi-Fi підключаються до смартфону й дають можливість стежити за своїм будинком або комерційним об’єктом за допомогою прямої трансляції.

Інтегрувавши датчики і відеоспостереження в систему контролю і управління доступом з використанням біометрії (сканування сітківки ока або відбитків пальців), можна створити неприступну систему безпеки — зручну та функціональну, здатну протистояти будь-яким загрозам!

Уверх