>
Які обов'язки охоронця у нічний час

Які обов’язки охоронця у нічний час

Які посадові обов’язки охорони підприємства у нічний час? Що входить до завдань охоронців, що вони мають робити і як реагувати на небезпеку?

Какие обязанности охранника в ночное времяОхорона підприємства в нічний час особливо важлива. Забезпечення корпоративної безпеки та збереження матеріальних об’єктів має бути на найвищому рівні, а тому без професійної охорони не обійтися!

Завдання нічного охоронця полягає в своєчасному виявленні будь-яких небезпечних ситуацій, пов’язаних із безпекою підприємства. Основний його обов’язок – це, звичайно ж, охорона майна. Необхідно забезпечити збереження товарів, матеріальних засобів, обладнання й інших матеріальних активів підприємства. Проте в обов’язки охоронців може входити як контроль периметра, так і недопущення пошкодження майна компанії внаслідок різних стихійних лих – повені, пожежі тощо. Тобто охоронець відповідає за своєчасний виклик відповідних служб порятунку.

Зазвичай у охоронця підприємства у нічний час є два основні завдання – охорона входу/воріт та обхід периметра.

Контроль входу

У нічний час потрібне закриття всіх дверей та транспортних воріт. Якщо на підприємстві у цей час немає активності, із цим проблем немає. Якщо компанія працює і вночі, необхідний особливий контроль, оскільки небезпека стороннього проникнення під прикриттям темряви та меншої кількості працівників підвищується в рази.

Зазвичай позиція нічного охоронця знаходиться у спеціально обладнаному приміщенні, де є монітори відеоспостереження та пульт датчиків сигналізації.

Патрулювання території

Якщо крім будівлі, компанія має прилеглу до неї огороджену або неогороджену територію, необхідне систематичне патрулювання периметра, інтервал якого завжди має бути різним. Завдяки цьому злочинці не зможуть розрахувати вікно для проникнення. Щоразу охоронці повинні патрулювати випадковим маршрутом випадкові точки.

Обхід периметра дозволяє вчасно виявити та припинити спроби проникнення на територію. Крім того, сам злочинець двічі подумає, якщо помітить пересування охоронців територією.

Інші обов’язки нічного охоронця визначаються специфікою підприємства. Наприклад, перевірка пломб на складських дверях та контейнерах з продукцією, перевірка вікон, дверей та замків, контроль переміщення нічного персоналу.

Уверх